Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, żona robiła sobie brwi permanentne w studiu kosmetycznym i te brwi nie chciały się trzymać, barwnik częściowo znikał, a sam kolor zrobił się jakiś taki lekko czerwony. Żona była na 3 poprawkach i za każdym razem to samo; kosmetyczka, która robiła te brwi twierdzi, że to dlatego, że żona ma taką skórę na twarzy i że nie u każdego się to utrzymuje.
Żona poszła z tymi brwiami na konsultacje do innej kosmetyczki, która stwierdziła, że tamta dobierała źle barwnik i same brwi były w jakiś sposób źle zrobione :D Generalnie, efekt jest taki, że prawie tych brwi nie widać. I teraz pytanie, jest jakiś rzeczoznawca od spraw kosmetycznych czy coś takiego, który mógłbyś obejrzeć i dać to na papier? :D

#kosmetyki #makijaz #uroda
  • 4
@daddyissues_: ale o czym my rozmawiamy w ogóle? przecież to nie moja żona ma się znać na tym tylko kosmetyczka... zapłaciła za brwi, których nie ma, mimo, że była na 3 poprawkach... Zapłaciła za efekt końcowy, którego nie uzyskała...
@AlKaczone: Ujowa kosmetyczka, jeśli chodzi o permanentne to najlepiej wybierać kogoś kto też zna się ogólnie na tatuażu. Myślę, że o jej brwi świetnie zadba jakaś tatuatorka z przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem, wykonująca piegi, kolorująca usta ale również wykonująca tatuaż tradycyjny.