Wpis z mikrobloga

Eh 22 dzień na ducie i włosy mi zaczynają odrastać na skalpie :I a półtorej roku na finie zupełnie nic, jeszcze leciało co jakiś czas.....

#lysienie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@farew3Ell: Minoks 3 lata, chyba nic kompletnie mi nie dawał, za późno fin, za późno dut.... wszystko za późno xD Dorzucę mikronakłówanie, zanim będzie znowu za późno xD Fina mi przepisywał bez problemu, akurat zmieniam pracę i nie mam prywatnej służby zdrowia więc duta sobie sam kupiłem, badania na fina miałem ok, na duta się te same robi.
  • Odpowiedz
@Razor1711: Mnie się zagęścił czubek głowy ewidentnie na finie, ale przez ostatnie pół roku bardzo mocno mi się przerzedziło tak z pół cm skalpa i spanikowałem.... no teraz żałuje, że od razu na duta nie wskoczyłem ale zobaczymy co z tego dalej będzie... na razie jestem zaskoczony, tym co widzę po 3 tygodniach :I
  • Odpowiedz
@MasterTon: Chyba nie można brać jednego i drugiego, to są leki na prostatę. Dut ma według badań większą skuteczność na zakolach. Częściej też chyba skutki uboczne występują? Zapytałbym albo przeczesał Reddit. Nie ma chyba sensu zmieniać, jak fin działa. Jak się czegoś dowiesz więcej, albo znajdziesz jakieś badania, to daj znać xD
  • Odpowiedz
Ja używam samego Fina od niecałych 8 miesięcy na pewno i widzę odrost, szczerze to Minoxa stosowałem może z 2tyg ale czytałem że na zakola to nic nie daje i przestałem. Sam teraz myślę czy wrócić
  • Odpowiedz
@prezeskuliziemskiej: kupiłem receptę przez neta xD chociaż jak jeszcze miałem prywatne ubezpieczenie to pani dermatolog rozważała przejście na Duta, ale generalnie to ciężko dostać chyba od dermatologa bo oficjalnie nie stosuje się Duta na łysienie.... mogę się mylić
  • Odpowiedz