Wpis z mikrobloga

Po ostatnim manifesto gdzie Chris napisał, że w sumie te zmiany były wprowadzone z premedytacją i taki jest kierunek Poe (czyli grindowanie kilkadziesiąt godzin by zdobyć wirtualne gówno jak azjata) i generalnie to się walcie to tylko do głowy przychodzi mi: XD

Na domiar zaraz po manifesto opublikowali nowe MTX do kupienia, gdzie jedno z nich to coś co powinno być za darmo, mianowicie możliwość usunięcia efektu wizualnego buffa z postaci po użyciu mikstur, które - uwaga - trzeba kupić na każdą z mikstur osobno, więc ci którzy nie chcą mieć zlagowanej gry albo pierdyliarda świecidełek na ekranie - muszą wybulić ponad 80zł (17,5$) żeby w rzeczywistości nie mieć żadnego MTX XD


#pathofexile
Morguliusz - Po ostatnim manifesto gdzie Chris napisał, że w sumie te zmiany były wpr...
  • 11
@Morguliusz: ale poczekaj, czy Ty krytykujesz właśnie sposób monetyzacji gry, w którą możesz grać za darmo? Cieszmy się, że nie musimy kupować gwiazdek, serduszek energii albo automatycznego zaliczania map, a nie narzekajmy na to, że GGG chce zarobić na darmowej gierce XD w dodatku na czymś, czego wcale nie musisz kupować. Mamy najlepszy system mikrotransakcji, nieinwazyjny i nie mający wpływu totalnie na nic opróćz visuali (no, może stash taby są mega
Ech jak zwykle znajdzie się osoba z klapkami na oczach mówiąca o deszczu, a w rzeczywistości pada na niego wiadomo co.

ale poczekaj, czy Ty krytykujesz właśnie sposób monetyzacji gry, w którą możesz grać za darmo?


@Arveit: Wyczytałeś to ze zdania powyżej czy stwierdziłeś, że się #!$%@? tak dla zasady? Skrytykowałem w ogóle koncepcje MTX i model biznesowy GGG, który mają od 9 lat? Czy fakt, że w momencie obesrania graczy
mordo ale ustawienie natężenia efektów specjalnych ma swoje miejsce właśnie w ustawieniach graficznych


@Elec: Jego stać by suwaki od jakości grafiki były odblokowywane w mikropłatnościach. W końcu twórców by wspomógł, a nie co to te polaczki by za darmo grały i nigdy nie dały złotówki xD Jego stać, bo sobie ajfona chce kupić.
@Morguliusz: a #!$%@?, napisałem ścianę tekstu ale i tak do takiego słupa by nie dotarło xD idźcie tam płakać w kącie. Oczywiście wykopek musi już gdzieś poza tematem szukać punktów zaczepienia xD nawet mi cie nie żal kaktusie
@Arveit: Słyszałem, że idziesz płakać i zaczepiać różowe na mirko w nadziei, że się coś przydarzy?

Jak jedyny twój argument w tego typu tematach to ojkofobia i inne #!$%@? typu nie oglądaj, nie graj, nie komentuj, bądź bierny jak pies, bo pan skrzyczy to co się spodziewasz? xD

bo mam #!$%@? w życiu na jakiegoś łysego


@Arveit: No bardzo. Tak bardzo, że aż się zaplułeś w jego obronie, z niezrozumiałego
@Morguliusz: Te efekty flaszek to jeszcze wyglądają "jakoś znośnie" - choć oczywiście możliwość wyłączenia czegokolwiek z efektów to nie powinny być MTX tylko darmowe ustawienia - ale weźmy na przykład ten osrany banner ( _) Przecież to ewidentnie zostało zaprojektowane żeby wyglądało jak szpetne gówno, którego każdy gracz chce się pozbyć za wszelką cenę...

I tu właśnie wkracza Łysy, cały na biało i rozwiązuje problem, który sam stworzył.