Wpis z mikrobloga

A mówimy o ludziach, którzy potrafia mówić, że Korwin jak powiedział "A" to tak naprawdę powiedział "Z", już samo to pokazuje jakiego levelu bzdurny wysryw stworzyłeś XD


@MglawicaKraba: Nawet w takim temacie chce ci się kłamać XD Nie wiem do czego doszły "największe kuce' ani nawet czy je widziały bo w odróżnieniu od ciebie nie korzystałem z listy tylko pisałem do ludzi bezpośrednio. Jak widać znalezisko ma poniżej tysiąca wyświetleń, więc wiara w jakieś zbiórki kuców w odróżnieniu od neuropejskiego discorda za którego były bany potwierdza że skłamać spróbujesz zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie moi koledzy zakopali,

W sensie że nie masz kolegów, nie przyznają się do ciebie, czy kłamiesz bardziej bezczelnie, nie widząc "znalezisko zakopane"? Zuldzin, płaszczka, Exeltor, tęczowe neuropki to nie twoja ekipa? XD No ale wiadomo, Korwin powie a a myślom z, nie to co moi koledzy którzy wykopuja i zakopują o co
Usmiech_Niebios - > A mówimy o ludziach, którzy potrafia mówić, że Korwin jak powiedz...

źródło: comment_1661179971HcPQLo0tVMd7Vuyfu1yVeI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
moderacja jest lewacka, wiadomo


@jankes83: Nie twierdzę, że jest lewacka, uważam że mają kołek wbity w mózg, bo to co odwalają ciężko nazwać moderowaniem.
  • Odpowiedz