Wpis z mikrobloga

Szanowne grono,
Jadę z żoną na #spa w sobotę i niedzielę. Nie mamy noclegu i dojeżdżamy z okolic Antwerpii (jeśli ktoś potrzebuje powózki - PW). Mamy bilet na brązową strefę i tu rodzi się pytanie do bardziej doświadczonych z was. Które miejscówki będą najlepsze? Planujemy przyjechać w sobotę z rana i zrobić obchód po torze ale może ktoś ma pewniaczka do dobrego widoku i telebimu?
Gdzie zostawić auto? Nie mamy problemu ze spacerem na tor, chcę jedynie wiedzieć gdzie mogę się kierować (z której strony toru) - parkingi już wyprzedane niestety. Kolejna kwestia to czy płaszcze i kalosze z Decathlonu wytrzymają te kilka godzin nieustannego deszczu czy kupować jakieś specjalistyczne? W zeszłym roku pojechaliśmy bez planu i mocno później się rozchorowaliśmy a auto postawiliśmy w randomowym miejscu 8km od toru na dziko i powrót w mokrych butach był dosyć niekomfortowy. W tym roku pojedziemy wcześniej dlatego liczę na jakieś miejsce odrobine bliżej.

Ps. Jeśli ktoś z was się wybiera to chętnie się ustawimy :)
Pa2. Mam jeszcze jeden bilet na sobotę na sprzedaż (kupiłem żonie weekendowy i ten zostaje nie wykorzystany) sprzedam za tyle za ile wylicytowałem - 85€
#f1 #belgia
  • 3