Wpis z mikrobloga

@CzerwonaPoprzeczka

A więc to dlatego napisałeś "Słuchaj, możesz czegoś nie rozumieć, nie każdy musi być lotny."


Nie, nie dlatego. To była dla Ciebie rada i słowa zrozumienia ode mnie, ale tego też nie zrozumiałaś ( ͡º
  • Odpowiedz
Jeśli tego też nie wiesz, to o czym tu dyskutujemy?


@kiszczak: Ty twierdzisz że masz odmienne zdanie, ja twierdzę że gadasz rzeczy bez składu ani ładu, nie przedstawiasz żadnego odmiennego zdania.
No ale jak sam nie potrafisz wskazać, to wiele wyjaśnia.
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka

twierdzę że gadasz rzeczy bez składu ani ładu


To wskaż błędy logiczne w moich wypowiedziach, a nie rzucaj ogólnikami. Bo słowa typu "to jest bez sensu, gadasz bez składu ani ładu" nie są argumentem w dyskusji. Ale jeśli mam Ci na to odpowiedzieć, to proszę bardzo: gadam z sensem. Widzisz teraz jaką moc ma taki argument?( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do odmiennego zdania z litości Ci
  • Odpowiedz
@kiszczak: Znowu kręcenie się w kółko trollu.
Od ciebie wymagam, żebyś wskazał to "odmienne zdanie" to palisz głupa, że ja nie wiem o czym piszemy, a jak pokażę że nie uznaję że masz odmienne zdanie to znów palisz głupa i wracasz do punktu wyjścia.
Bo nie jesteś w stanie wskazać tego twojego odmiennego zdania, bo już dawno było obalone to co napisałeś do tej pory.

Co do odmiennego zdania z litości Ci podpowiem: Ty widzisz dyskryminację, ja widzę wyrównywanie
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka Po co ten akapit:

Znowu kręcenie się w kółko trollu.

Od ciebie wymagam, żebyś wskazał to "odmienne zdanie" to palisz głupa, że ja nie wiem o czym piszemy, a jak pokażę że nie uznaję że masz odmienne zdanie to znów palisz głupa i wracasz do punktu wyjścia.

Bo nie jesteś w stanie wskazać tego twojego odmiennego zdania, bo już dawno było obalone to co napisałeś do tej pory.
  • Odpowiedz
Dla wszystkich wspierających UKRAIŃSKIE faworyzowanie nas wysyłam 1 lepszy screen z grup telegramy. To np. Grupa przejścia granicznego. Tam gdzie tłumacz przetłumaczył „bzdur” jest słowo „bydła” ;)


@totti10: ale na tym screenie jest sama prawda (i to samo można napisać o Ukraińcach)
  • Odpowiedz