Wpis z mikrobloga

@rbk17: Ragnarok dodaje cały nowy akt + mistrzostwo + nowy typ broni (rzucane) oprócz oczywiście ton nowych przedmiotów i składników. Atlantis to quest poboczny ale też mnóstwo nowego sprzętu (aha i po 2 nowe umiejętności do każdego mistrzostwa). Ragnarok jest trochę nudny i przedłużony, Atlantis oceniam dużo lepiej, natomiast oba dodatki możesz przechodzić na normalnym poziomie trudności, więc osobiście polecałbym już je sobie przechodzić.
Inna sprawa z Eternal Embers, który dodaje
  • Odpowiedz
Nic dziwnego, skoro nie używasz najsilniejszej umiejętności ze Snu czyli psionicznego uderzenia, które znakomicie się zgrywa z Burzą


@salad_fingers: dopiero wczoraj się zorientowałem że to można połączyć ( )
  • Odpowiedz
@Witaminae: Mogę ci pokazać swoją postać. Pierwsze co to wymaksowałem mistrzostwo Snu, dając po drodze w Psioniczny Dotyk tylko tyle żeby sobie jakoś radzić. Chodziło o to, żeby dotrzeć do lvl 40 bo Atlantis dodaje niesamowitą pasywkę, Psioniczny Promień - absolutny gamechanger, połączenie Psioniczny Dotyk + kostur staje się niezwykle silne. To jest mój główny atak i wystarczy (na razie) żeby wyeliminować 90% mobów. Do tego:
* Fala Wypaczenia - CC
saladfingers - @Witaminae: Mogę ci pokazać swoją postać. Pierwsze co to wymaksowałem ...

źródło: comment_1661347779jVMBPgYWjyRrXzDuN0VfEK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz