Wpis z mikrobloga

@ffallen: no wlasnie z lektorem byloby dobrze, bo sasiad mial na video, i w ramach wyjatkowej sentymentalnej wycieczki chyba sobie jedanak zaraz zapuszcze :)) za mna chodzil od paru tygodni Predator 1, ale cos mi sie kodeki od dzwieku rozjechaly..
@merti: a idz pan panie z tym szatanem, do eksela to trzeba biuro rachunkowe zatrudniac a nie na kompie sie samemu grzebac w tabelkach. nigdy wiecej ! ;]
@DeathFromSandman: leci leci 8 minuta, na cda. Kurde nic nie pamietam z niego, to chyba z pietnascie lat bedzie ^^

@merti: dzieki za inspiracje do przelamania sie, drugi rok juz nie ogladam filmow na kompie. A z ekselem to tez tak kiedys myslalem, ale to bylo dwadziescia lat temu na informie w liceum, teraz to poszlo troche do przodu, ostatnio musialem wypelnic do nowej roboty jakies swoje bank details i
@merti: tak tak, teraz juz wiem, ale sporo nerwow mnie to kosztowalo, bo na szybkosci musialem ten formularz wypelnic do nowej agencji crewingowej bo szybki wyjazd sie kroił, tym bardziej frustrujace bylo to, ze kiedys uwazalem sie za bardzo bieglego w obsludze kompa ogolem, no ale jak widac wszystko ulatuje jak sie tylko morduje stwory w lolu i czasem jakies headshoty w enemy territory :))
A film to sasiad mial na