Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno na amw ktoś opisał wojnę między żoną a teściową. Wypisz wymaluj sytuacja jak u mnie. Żona nadaje na moją matkę, a matka na żonę. Słowo przeciw słowu. Stawałem po stronie żony, bo myślałem, że ona mówi prawdę. W rzeczonym wpisie jedna osoba napisała, żeby założyć kamery w domu. Zamontowałem.
Miało wyjść inaczej, ale na taśmie mam nagrane, że żona mnie oszukuje. Obejrzałem 3 kłótnie, wszystkie zaczęły się od #!$%@? żony w stronę matki, że coś źle zrobiła. Totalne pierdoły, byle się #!$%@?ć. Przyczepiła się tego, że matka wzięła jej parasol, kiedy parasolów mamy wiele, nie mam pojęcia które są nasze, a które matki.
Za drugim razem chodziło o to, że matka kupiła mleko 3.2%, a nie 1.5%. To jakie szły inwektywy z ust mojej żony to w życiu takich słów nie słyszałem. W głowie mi się nie mieści, że żona może być taką suką. Ona jest psychopatką. Słowo daję.

Tylko... co teraz zrobić? Powiedzieć żonie o wszystkim? Że je nagrywałem? Przeprosić matkę, że jej nie wierzyłem? To pewnie skończy się rozwodem. Jestem w sytuacji bez wyjścia. Wziąć rozwód? Tylko czy dostanę opiekę nad dzieckiem? Czy złe traktowanie teściowej może wpłynąć na decyzję sądu? Wobec mnie i dziecka jest dobra, przynajmniej przy mnie.

Wołam @agaja, bo udzielałaś się w wątku o którym pisałem.

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63028c9f0b38baa9cfae292f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: zdecydowaliście się na dziecko nie będąc w stanie utrzymać finansowo rodziny... mieszkacie z rodzicami, co od razu jest proszeniem się o kłopoty. Nie potrafisz rozwiązać konfliktu między matką, a żoną i w dodatku nie widzisz co tu się dzieje.
Ta sytuacja to sygnał, że potrzebujecie więcej przestrzeni życiowej. Twoja rodzina nie może się rozwijać, bo dusicie się przez teściów. Jacy by oni fajni nie byli, powinniście stanąć na własnych nogach
@pianinka: ale warunki zapewniaja rodzinie tak mezczyzna jak kobieta. No i skoro zarabia powyzej sredniej to zarabia znacznie wiecej niz wiekszosc pracujacych. I jesli to nie jedno z najwiekszych miast, to naprawde dobre zarobki.
A jesli do tego zona zarabia minimalna to akurat on jest glownym zrodlem pieniedzy w rodzinie.

@Budo: sa w stanie sie utrzymac. Szczerze to z tego co opisuje sa niejako "sredni", jak miliony rodzin.

@wygryw12cm:
XYZ: Wypowiem się jako osoba mieszkająca z własnymi rodzicami i mężem. Po pierwsze mamy oddzielne kuchnie, oddzielnie robimy zakupy, oddzielenie gotujemy. Oczywiście, że czasem jemy razem obiad, czy częstujemy się jedzeniem, ale budżety i zakupy mamy całkowicie oddzielone. Wspólne rachunki np. prąd idą na pół. Kolejna rzecz... Moi rodzice się nie wtrącają. Mój mąż też zdaje sobie sprawę, że mieszka ze starszymi ludźmi. Takie wspólne mieszkanie wymaga kompromisów. Choć czasem i
Za drugim razem chodziło o to, że matka kupiła mleko 3.2%, a nie 1.5%.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli matka chciała zrobić przysługę żonie i żona powiedziała że musi być to mleko 1,5% a matka kupiła 3.2% to znaczy że matka robi to celowo. Tak samo jak z parasolem - bierze się tylko swoje rzeczy.

4. wg @Opportunist wina mojej matki. No #!$%@?


@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie o to chodzi. Twoja matka wytrąca żonę z
@aarahon: „Niech mama nie kupuje nic” „kupię, kupię będę w sklepie to kupię żaden problem „dobra to niech mama kupi mleko 1.5% bo Asia ma sraczkę po 3.2%”
„Dobrze takie kupię” „super mamo dzięki”

Teściowa kupuje 3.2% XD i tak sto razy xD

A Op widać bardzo żonę kocha skoro chce się już rozwodzić XD Mamusia najważniejsza :)