Wpis z mikrobloga

Ehhh kolejny raz dałem się oszukać, że granie sprawi mi przyjemność. Łysy #!$%@? aż tak boi się przesadzić z zabawą, że celowo daje minimum dropów by potem pod przykrywką magicznych bugów, których nigdy nie było odkręcić trochę kurek ale tak leciuteńko, żeby nie daj boże ktoś mógł się dobrze bawić, bo na pewno się szybciej znudzi

#pathofexile
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cenwargh: żeby to była tylko mechanika ligową to pół biedy. Ale itemów wszędzie dropi jakieś kilka razy mniej niż w poprzedniej lidze, zupełnie jakby jakiś praktykant w GGG podczas pisania nowego skryptu odpowiadającego za wpływ IIR i IIQ na dropy zapomniał dostawić 0 w jakimś "deflaut drop = 100%" czy coś. Do tego mini reworki Harrvest i Archnemesis to też porażka. Z połowy ogródków nie leci żaden lifeforce, a rare
  • Odpowiedz
@Cenwargh: wszystko, praktycznie nigdzie nic nie dropi
@wszystkie_loginy_zajete: serio to jest tak żałosne, że aż mnie skręca. Wystarczyło przelecieć się po 10 mapach jakimś zrobionym na potrzeby testów buildem żeby zobaczyć, że coś jest nie tak. Od kilku lig GGG pokazuje, że nikt nie testuje tego co wprowadzają
  • Odpowiedz
@bubr32: Kilka lig temu pisałem co myślę. Oni pewnie mają przygotowany patch z poprawkami (jeszcze przed startem ligi) mechaniki ligowej/dropu/czy jakimś QoL i po tym tygodniu czy dwóch napiszą, że "pracują" nad tym, żeby pokazać że coś niby robią, a tak naprawdę tylko czekają kiedy wrzucić
  • Odpowiedz
@bubr32: Gdyby tylko mogli wrócić do tego w jaki sposób robili grę do 3.13. No ale oczywiście musieli zacząć wszystko nerfić żeby competetive pvp było zbalansowane, szkoda że poe to nie gra wyłącznie PVE w której #!$%@? walczysz jedynie z potworkami. No szkoda, szkoda.
  • Odpowiedz
@bubr32: Przecież łysy uj uwielbia Diabolo 2 no i jak dla mnie to PoE coraz bardziej idzie w tym kierunku. Uber niski droprate, znowu #!$%@? arsznemezis mody jakby cofnęli nerfy wprowadzane w trakcie Sentinela i generalnie jedno wielkie cierpienie zamiast fajnej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak przez to liga zdechnie po 2-3 tygodniach to ten #!$%@? idiota znowu zrobi jakiś ujowy podcast, w którym wyjaśni,
  • Odpowiedz