Wpis z mikrobloga

Logika (a raczej jej brak) prawactwa nie przestaje zadziwiać xD I jeszcze tagują to #bekazlewactwa xD

Ad. 1 Niezły chochoł xD

Problemem było to, że politycy z opcji normalnie wyzywających się publicznie od zdrajców tu się bawili wspólnie jak gdyby nigdy nic.

Dodatkowo bawili się wraz z dziennikarzami, którzy powinni im patrzyć na ręcę - bo jak ufać bezstronności prasy, gdy mają “dociskać” swoich kumpli?

Ad. 2 Ponieważ jest to OFICJALNY PROFIL PREZYDENTA RP, na którym wypowiada się publicznie jako oficjel.

To nie są prywatne wiadomości do kolegi.

Ad. 3 Nie imprezowała ani ze swoimi przeciwnikami politycznymi, których oficjalnie “nienawidzi” ani nie robiła tego publicznie pełniąc oficjalnie rolę premier.

Było to nagranie prywatne, z prywatnej, zamkniętej imprezy, które wyciekło - nie wrzuciła tego na swojego oficjalnego twittera jak Duda swój komentarz.

2/10 bo odpisałem

@popierduuka

#neuropa #4konserwy #finlandia #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #polityka
rzep - Logika (a raczej jej brak) prawactwa nie przestaje zadziwiać xD I jeszcze tagu...

źródło: comment_16610071990DZ8vcfSWXZMraYrOLfiOP.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@rzep: hue hue bo wiesz, oficjalne wypowiedzi polityków, w tym prezydenta oraz podejrzenie spotkania p[polityków obozu władzy z dziennikarzami, to jest to samo co prywatna domówka premier Finlandii z jej znajomymi.
Czego nie rozumiesz lewaq?
  • Odpowiedz
@rzep: ja nawet nie wiedziałem że ktoś się przypieprzył o te emotki dudy, szczerze też afera o nic imo, ale nie wiem ile osób faktycznie się tym przejmowało
  • Odpowiedz
Było to nagranie prywatne, z prywatnej, zamkniętej imprezy, które wyciekło - nie wrzuciła tego na swojego oficjalnego twittera jak Duda swój komentarz.


@rzep: I na tym prywatnym nagraniu widać kreski białej substancji która o dziwo jest zakazana w rządzony przez nią kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale oczywiście nie ma w tym nic oburzającego nic a nic xD
  • Odpowiedz
@rzep: czytając wykop dosyć łatwo można zobaczyć, że prawakom władza się nie należy. Tam, żaden ideałów demokracji nie rozumie, podziału władzy itd. Co problem to widać, ze prawacy nie ogarniają czego się ludzie czepiają, w czym jest istota problemu, dlaczego polityk nie może chlać z dziennikarzem, a może z rodziną w domu itd.
  • Odpowiedz
  • 1
Przestańcie już dawač #!$%@? o to. Z lewa jak i z prawa żyjecie jakimiś mało znaczącymi sprawami. Wykop zaśmiecony tymi gównami. Nie da się Was traktować normalnie.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jeśli kogoś publicznie wyzywasz od zdrajców co sprzedali Polskę i są na usługach Niemców a potem prywatnie pijesz z nim piwko przy jednym stole poklepując się po plecach to jest to coś, co może być krytykowane.

No i pominąłeś kompletnie drugi argument.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jeśli kogoś publicznie wyzywasz od zdrajców co sprzedali Polskę i są na usługach Niemców a potem prywatnie pijesz z nim piwko przy jednym stole poklepując się po plecach to jest to coś, co może być krytykowane.


No i pominąłeś kompletnie drugi argument.


@rzep: no skoro stwierdzasz ze to akurat moze, to spoko, wyrocznia przemowila.
Zreszta sam postulujesz, ze hurr durr prywatna sprawa co kto z kim imprezuje...

A dwa,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzep:

Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego dla polskiej prawicy ten filmik z premier Finlandii jest tak ważny, że pierdoła o nim od 2 dni?

Przecież to premier odległego kraju, który nie ma nic wspólnego z Polską.
  • Odpowiedz
@rzep: rzep, serio chociaż ty nie bierz udziału w tej szopce, mamy mega ciężkie czasy a laska wypina doope i liże się z randomami na podejrzanych imprezach... przecież jej reputacja właśnie spadła na ryj, wyobrażasz sobie ją teraz np na misji dyplomatycznej negocjującą z takim putinem albo xi jinpingiem? są rzeczy których się nie robi będąc osobą publiczną vel poniekąd głową państwa. I proszę nie odpisuj mi że tak nie jest,
  • Odpowiedz
rzep, serio chociaż ty nie bierz udziału w tej szopce, mamy mega ciężkie czasy a laska wypina doope i liże się z randomami na podejrzanych imprezach...


@popierduuka: Jak wiadomo od czasu wybuchu wojny wszyscy Polacy są w żałobie, chodzą na czarno i nikt się nie bawi xD Restauracje puste, alkohol pity tylko na smutno, w radiu leci wyłącznie muzyka żałobna.

Marin właśnie wprowadza Finlandie do NATO ale jak śmie po pracy,
  • Odpowiedz