Wpis z mikrobloga

Zrobię mała recenzje 3 sklepów internetowych, ostatnio kupowałem zegarek orient na prezent co za tym idzie zależało mi na terminowej dostawie, więc wyszukałem ten sam model zegarka i zamówiłem z 3 różnych sklepów.

Wszystkie zegarki przyszły na czas, ALE

-Z ponad czasowych wygląda jakby był noszony, torba prezentowa orienta przyszła lekko pogięta, na plus że chyba jaki jedyni mają 3 lata gwarancji na orienta bo jest specjalna pieczątka na karcie gwarancyjnej

-Z e-zegarki.net brakuje folii ochronnej na poduszkę, torba prezentowa strasznie pomięta bo była wrzucona luźno w kopercie

- najlepszym sklepem okazał sie zegarki w sieci zapakowali to w wielkim pudle, bardzo dobrze zabezpieczona torba prezentowa - przyszła w idealnym stanie, zegarek też nówka jeszcze w folii

A i polecam negocjować cenę w e-zegarki net wysłałem im ofertę z ponad czasowych i ciągu 24h dostałem cenę o złotówkę niższa w stosunku do ponad czasowych (a o 100zl niższą niż mieli na stronie)

#zegarki #orient
  • 18
  • Odpowiedz
@derecki: aha, czyli rozumiem, że zamówiłeś ten sam zegarek w 3 sklepach, tak po prostu, żeby dowiedzieć się, który sklep jest najlepszy i akurat publikujesz to na mikro? Hmm. No może tak, świat zna różne mało prawdopodobne przypadki, które okazały się prawdą. Niemniej, jakoś mnie ten wpis rozbawił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wixu: Nie, z racji że nie znam się na zegarkach chciałem mieć porównanie czy nie przyjdzie jakąś podróbka.
Plus w niektórych sklepach zegarek był na zamówienie albo z terminem realizacji 4 dni więc istniało ryzyko że nie dojdzie na czasi
  • Odpowiedz
@derecki: jak się nie znasz na zegarkach, to masz przekonanie, że poznałbyś się na podróbce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio - nie ma co dyskutować, trzymaj się, pozdrowienia.
  • Odpowiedz
@derecki: jeśli jakimś cudem byłaby podróbka to nawet byś różnicy nie zobaczyl. To orient za kilka stow a nie Omega za 20k.
Zresztą skąd przekonanie, że legalny sklep z oponami w necie ma sprzedawać podróbki?
To nie allegro i konto Janusza.
  • Odpowiedz