Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozwalilem sobie moj xiaomi mi 10t pro i chcialbym Was prosic o rade.
Musze na juz kupic nowy telefon ale zastanawiam sie czy xiaomi 11t pro bedzie bardzo odstawac aparatem od 10t pro bo nie znam sie na tych dziwnych znacznikach :D
Chyba ze moze jakis inny xiaomi polecacie ktory ma rowniez dobra baterie i przede wszystkim dobry aparat. Ewentualnie inny telefon niz xiaomi ale ten mi po prostu mega podszedł i pierwszy raz miałem telefon ponad 3 lata xD
#telefony #elektronika #smartfon #android
#xiaomi
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Alan1916l tak z ciekawości, jak miałeś mi10t pro 3 lata, jak wyszedł pod koniec 2020 roku?

A poza tym to niestety 11t pro może mieć gorszy aparat, bo nie ma optycznej stabilizacji obrazu, a to robi robotę. Proponuję poszukać Ci na promocjach OnePlus 9 pro (ostatnio był za 2380 na amazonie, to może znowu niedługo będzie), a jak zależy Ci na Xiaomi to znajdź na promocji 12x, udany model, a kosztuje na
  • Odpowiedz
@czaari: kurde jestem pewny ze kupilem w lutym 2019 go xD ale potem jeszcze sie upewnie.
A ten 12x to ma duzo lepszy aparat? bo widze ze ma niestety slabsza baterie. Mam mega dylemat i juz to mecze pare godzin aby wybrac cos co ma niby tylko dzwonic haha
  • Odpowiedz
@alWdIjJpz18nHw: mikrofon juz mialem zepsuty i za duze koszty by wyszly wszystkiego dlatego zalezy mi juz na zmianie telefonu ale nie chce mi sie wracac chyba do tego samego ale zalezy by mial baterie taka sama i aparat taki sam albo i lepszy
  • Odpowiedz