Wpis z mikrobloga

Chciałem wypróbować czy soundbar nadaje się jako nagłośnienie do kompa przy biurku. Wybrałem kompaktowy Polk Magnifi, podłączyłem ładnie optykiem i... zawód, tak jak można się było spodziewać. Jakość samego dźwięku jest dobra lecz scena wręcz nie istnieje. Wszystko jest zbyt blisko siebie, brzmi jak mono a nie stereo. Ewidentnie wszystkie triki soundbarów wywalają się na pysk z odległości mniejszej niż kilka metrów ¯\(ツ)

Cyk zwrot do sklepu, live & learn.
#audio #soundbar #przemyslenia #komputery
  • 8
@GeDox: Czemu kino domowe? Mam gdzieś jeszcze stare Logitech Z4 które zjadają pod tym względem soundbar a to pierdzi satelitki sprzed 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gomjeden: Jak kupuję droższe i jest do dupy to wiem że tanich nawet nie ma co kijaszkiem ruszać xD Rodzice mają soundbar powieszony pod TV i są zadowoleni no ale to właśnie odległość + typowo filmy.
Czemu kino domowe? Mam gdzieś jeszcze stare Logitech Z4 które zjadają pod tym względem soundbar a to pierdzi satelitki sprzed 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: jeśli chcesz mieć scenę, głośniki muszą być w około Ciebie. I najlepiej dwa suby - jeden przed, drugi za.
@L3gion: Poka fote jak to ustawiłeś. Też sobie myślę nad soundbarem żeby postawić go pod monitorem bo nie mam miejsca na zwykłe głosniki:/ Tylko bardziej do grania wiec jakosc mi zwisa xD