Wpis z mikrobloga

#rower: Po ciemaku w nocy garaż zamykałem i zapomniałem schować tego złoma bo go nie widziałem, deszcz mocno padał całą noc to rower zalany ale ja nie żałuję smaru więc luzik. Problem w tym, że bramkę zostawiłem otwartą i w związku z tym mam pytanie skro zapominam zamknąć drzwi.
Mam fajną białą szosę z pomiarem mocy i nigdzie jej nie zostawiam zawsze przy nodze albo schowana ale gdyby mi ją ktoś jednak #!$%@?ł, a mam ją zarejestrowaną na apce sram axs z serialem to jak myślicie, kontaktując się jakoś ze sram namierzyliby złodzieja gdyby u siebie ją pod telefon itp. podłączył?
4x80 - #rower: Po ciemaku w nocy garaż zamykałem i zapomniałem schować tego złoma bo ...

źródło: comment_1660990902lk5nHGcO9rMaLM2PNrNTA2.jpg

Pobierz
  • 6
@4x80: po pierwsze to beda umywali rece, a po drugie to nie sadze by axs mial jakiegos 'findera'. to nie telefon zeby szukac po telefonie/billingu/imeiu. jedyna naturalna opcja jest garmin ktory przy zatrzymaniu automatycznie uploaduje trase. tak to bym dzialal z czyms w baranku/rurze sterowej/sztycy
a po drugie to nie sadze by axs mial jakiegos 'findera'. to nie telefon zeby szukac po telefonie/billingu/imeiu


@piteerowsky: A ja uważam, że można zlokalizować moją korbę jak złodziej ją podłączy do apki, to chyba logiczne. Przecież jest mój i złodzieja ślad, to zbiera dane gps i uje wie co ta apka zbiera, co to za telefon, gdzie on jest.... nie wiem ale chyba tak

Może ktoś ogarnięty mi wytłumaczy bo