Wpis z mikrobloga

@Leel00: Argument że PiSowcy chodzą do kościoła jest śmieszny. Polityk poszedł na imprezę *dobrze ze się bawi, jego prywatna sprawa, potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego * Polityk poszedł do kościoła *ahahahaa do kościoła poszedł patrzą go niby wielki pobożny*. Chciałbym poczytać tutaj komentarze jakby ktoś z PiS nie napił i tańczył na imprezie jak nawalona nastolatka w Explosion xD.
@DorodnyTucznik: Z tym piciem i tańczeniem polityków, to nie wywołuj demona. Fraternizowanie się polityki i religii, zwłaszcza na szczytach władzy i w tej ilości to patologia. Wiara to prywatna sprawa i, jak to było, jest jak penis. Bardzo się cieszę, że go masz, ale publicznie nie musisz nim wywijać.
ps. Karski już zakończył karierę kierowcy meleksa?
@Budo: No mnie obchodzi co robią politycy w moim kraju, tak samo zapewne Finów. Jakby Andrzej Duda nagrał filmik jak wali konia to pewnie gacie by ci nie zdążyły wyschnąć jak dodawalbys wpis. A na akcesję Finlandii do NATO wyraziły zgodę niemalże wszystkie partie w tym kraju, szkoda że ta nastolatka ostatecznie może doprowadzić do #!$%@? tego nie umiejąc się zachowywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby Andrzej Duda nagrał filmik jak wali konia to pewnie gacie by ci nie zdążyły wyschnąć jak dodawalbys wpis


@Kaktus80: co to w ogóle znaczy? xD
Jesteś jakiś odklejony, kolejny raz wymyślasz coś o mnie i co bym zrobił, gdyby x. Zajmij się sobą, a jak chcesz ze mną rozmawiać, to argumenty proszę, a nie wjazdy osobiste.
A jak interesuje Cię życie polityków swojego kraju, to zajmij się swoim krajem. Finlandia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czykoniemnieslysza ale się zesrałeś. Umie kobieta oddzielić życie prywatne od służbowego. Ma do tego prawo. A te filmy to dowód tylko i wyłącznie na to, że ktoś próbuje destabilizować Finlandię bo nie na rączkę mu ona w NATO. A takie #!$%@? jak twoje tylko podsyca całą aferę.

@niemamkoncepcji: Skoro to nic zlego ze ludzie na najwyzszych stanowiskach posiadajacy tajemnice panstwowe imprezuja z jakimis internetowymi celebrytami i chokera wie o czym po
@Budo: No to ty tutaj przedstawiasz jakieś gównoargumenty w stylu "nie obchodzi mnie to zajmijcie się sobą" xD, jak cię to nie obchodzi to po #!$%@? się wypowiadasz? Idź poklaszcz dziewczynie czy żonie jak ją będzie ktoś całował na parkiecie zamiast się odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Argumentem który wyżej napisałem, a który pominałeś za sprawą świadomej manipulacji albo po prostu nieumiejętności czytania ze zrozumieniem jest możliwy