Wpis z mikrobloga

#play #orange #tmobile #plus #siecikomorkowe

Halo Mirasy, planuję zmienić sieć. Zeszłoroczne akcje lewactwa na granicy skutecznie obrzydziły mi Play także z ich usług możemy już na starcie zrezygnować. Którą z pozostałych opcji moglibyście mi polecić? Standardowo - jak najtaniej, jak najwiecej internetu i nielimitowane rozmowy/smsy. Nie jestem pewny co do tej reszty małych sieci typu nju, vikings czy jak im tam.
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: polecić mogę plush w abonamencie bez telefonu. Umowa od razu na czas nieokreślony, z miesiąca na miesiąc można rozwiązać. Wraz ze stażem rośnie ilość GB
  • Odpowiedz
@Mathas: Nieironicznie patrzenie na oferty pod względem czysto ideologicznym
Bierz tą sieć, która najlepsze parametry oferuje na twoim obszarze, a nie patrzysz na to, czy aby nie sponsorują hitlera xD
  • Odpowiedz
@Mathas: Mam mobile vikings, działają na sieci playa jak złoto, 25zl za 25gb miesięcznie z kumulacją i w sumie tyle, reszta za darmo. Dodatkowo jak kogoś zaprosisz to za każda osobę masz 10% zniżki. Jedyne co to płatny roaming jak wyjedziesz za granice.
  • Odpowiedz
@Mathas: Orange FLEX. Masz 3 pierwsze miesiące za 1 zł za dowolny plan, potem w appce sobie wybierzesz co Ci pasuje. Co chwilę jakieś promki na net, tak że mam najtańszy pakiet i 2 TB netu w promocji. Roaming działa spoko, zasięg ok. Ale czy tam nie lewaków to nie wiem, prędzej beton z PRL i starzy UBecy. Są też hacki, kupujesz najtańszy plan, jak Ci neta albo roamingu brakuje
NieoznaczonaReklama - @Mathas: Orange FLEX. Masz 3 pierwsze miesiące za 1 zł za dowol...

źródło: comment_1660977753ZW6GiKTNLBMfldg4fJvKKG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mathas: W Polsce nie ma "malych sieci" nawet mala firma korzysta z infrastruktury Playa, Plusa, Orange czy T-mobile, masz tylko inna obslue klienta ale fizycznie to jest siec ktorej z duzej czworki tylko masz inne logo na telefonie. Nju swoja droga to submarka Orange, nie osobna firma.
  • Odpowiedz
@Mathas prawda jest taka że wsztstkie sieci są teraz tak samo #!$%@? tzn. oferty są porownywalne ¯_(ツ)_/¯
Jedynym kryterium jakim bym się kierował to jak dobry jest zasięg, jak szybki internet w miejscu gdzie będziesz głównie używał. I sprawdził bym to i różnych porach dnia po inne będzie obciążenie bts o 12 q inne po 17 jak wszyscy wrócą z fabryki
  • Odpowiedz
  • 0
@ja_kasztan: Niby w jaki sposób mam to zrobić? Przecież nie kupie 3 starterów i nie będę żonglować nimi o różnych porach dniach. Poza tym mieszkam w mieście wojewódzkim gdzie pewnie wszystkie sieci maja bezproblemowy zasięg.
  • Odpowiedz
@Mathas ja tez mieszkam w mieście wojewódzkim i np plus w godzinach szczytu internet nic nie ladowal. Dokładnie tak, kupujesz starter za 5zl i lecisz. To raptem 15zl, pamiętaj że małe sieci korzystają z nadajników dużych operatorów więc ich nie musisz sprawdzać, tylko ewentualnie przy porównaniu oferty plus minus jakieś gigabajty.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mathas: ja polecam Vikings Mobile. A ogólnie to tylko karta, żadnych abonamentów. Mając prepaid masz nad wszystkim kontrolę, włączasz/wyłączasz pakiety i już nawet można automatyczny billing włączyć. Ile to już razy widziałem jak w abo u kogoś starszego w rodzinie doliczyli coś do rachunku a potem weź się jeb z supportem żeby zrobili korektę. U vikingow jestem już kilka lat i support jest świetny, gadasz jak z sąsiadem, cena bardzo
A.....r - @Mathas: ja polecam Vikings Mobile. A ogólnie to tylko karta, żadnych abona...

źródło: comment_1660980692BHT0QNB9uUl2EfckZzmBEX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mathas: używałem nju ponad 3 lata i nigdy nie narzekałem, więcej internetu i taniej niz taki orange flex, ale niestety musiałem się do niego przenieść ze względu na esima do zegarka (nju aktualnie nie ma tego w ofercie) :)
  • Odpowiedz