Wpis z mikrobloga

#warszawa #pytanie #moda #modadamska #ubierajsiezwykopem #modameska
Hej, w ostatnim roku, dwóch, trzech(?) przechadzając się w okolicach złote -> patelnia zauważyłem sporo (właściwie to tłumy prawdę mówiąc) osobników płci żeńskiej przechadzających się w podobnych do tego strojach. Stary #boomer jestem, ale niech ktoś mi wytłumaczy co to jest za subkultura? Ni to emo, ni gotka. O #!$%@? tu chodzi? Często atrybuty związane z #lgbt
Jaki jest manifest tej grupy, jaka ideologia i jakie postulaty?
Pytam, bo nie wiem.

malyludeklego - #warszawa #pytanie #moda #modadamska #ubierajsiezwykopem #modameska 
...

źródło: comment_1660945506SRMc1K0SqGg5uCDDmQgiuv.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
jak tu się wyróżnić i zaznaczyć własny indywidualizm


@aegispolis: tyle, że one wyglądają tak samo - kolorowe włosy, jakieś paskowane rękawy, dużo obróż i metalowych naszyjników, mocny makijaż wokół oczu itd. O tak, jak na tym wideo. Wiedziałem, że już to gdzieś widziałem :)
malyludeklego - > jak tu się wyróżnić i zaznaczyć własny indywidualizm

@aegispolis...
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: dzień dobry, starzejesz się. Dzieciaki nastoletnie - wczesna dwudziestka zawsze odwalały taki szajs jesli chodzi ubiór, twoi rówieśnicy też. Kiedyś tak samo jak Ty teraz ludzie oburzali się na damskie spodnie
  • Odpowiedz
Choć jakieś szczątki subkultur istnieją, teraz tj. dziesięć lat po tym jak zaczynałem studia po polibudzie wciąż chodzą metale.

@RicoElectrico: Ja mam wrażenie, że osoby, które najbardziej gardłują, że "kiedyś to były subkultury, a teraz nie ma" żyją mitem jakoby za ich czasów te subkultury miały jakieś głębsze znaczenie.

Niektórzy zapomnieli, że te 15-20 lat temu 1/4 ramówki MTV to był SOAD, Nightwish i Disturbed - po prostu była moda na
  • Odpowiedz
Niektórzy zapomnieli, że te 15-20 lat temu 1/4 ramówki MTV to był SOAD, Nightwish i Disturbed - po prostu była moda na metal, to i było dużo metali ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@WaveCreator: No nie wiem, wtedy metale powiedzieliby, że to nie metal. Myślę, że większość tak powie zresztą. Metale hardocorowi to zespoły nordyckie typu Tiamath i podobne, zawsze jednak
  • Odpowiedz