Wpis z mikrobloga

Niech mi powie zacne grono spadkowiczów, fakty do faktów, liczby do liczb.
Czy średnio przeciętnie ceny w ciągu ostatniego pół roku w większości dużych polskich miast wzrosły, czy spadły?
Artykuł za artykułem, wpis za wpisem, a tymczasem rzeczywistość na otodom w moim odczuciu pokazuje, że ceny mało tego że nie spadły, to jeszcze wzrosły.
Smutna to się rzeczywistość kreuje, że mimo podwyższania stóp i liczenia na spadki, to nie dość że nie stać ludzi na kredyt, mieszkania są co raz droższe, to jeszcze twoje oszczędności są co raz mniej warte.
I jak się tu odnaleźć w takiej rzeczywistości?
#nieruchomosci
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rimesev: pewnie jak to zwykle bywa te atrakcyjne trzymają lepiej cenę. W ogólnym rozrachunku może już trochę spadły, chociaż są miasta taki jak Lublin gdzie według statystyki nadal rosną ¯\_(ツ)_/¯
@Rimesev: srednio chyba wzrosly, ale oferty ktore mnie interesuja przez te pol roku w wiekszosci sie nie sprzedaly i ich ceny powolutku idą w dół. Teraz to się zatrzymało jak wjechały wakacje kredytowe, ale wczesniej bylo widac wyrazniej korektę.
@Rimesev: no bo jak ktoś faktycznie jest na rynku i interesuję się konkretnymi miastami, dzielnicami to widzi że r/r blok w blok potrafi urosnąć o 20-30%. Naszym analitykom rzeczywistość nie przeszkadza w pisaniu swoich wysrywów.