Wpis z mikrobloga

Czytanie z Księgi Powrutu

Spoczęła na mnie renka Pana, i wyprowadził mnie On w duchu na zewnątrz, i postawił na wprost swej renki. Była ona pełna kości. I polecił mi, abym przyjrzał się dokładnie, i oto było ich na obszarze bardzo niewiele. Były one zupełnie wyschłe.

I rzekł do mnie: «Synu człowieczy, czy kości te powrócą znowu do życia?» Odpowiedziałem: «Panie Robercie, Ty to wiesz».

Wtedy rzekł On do mnie: «Prorokuj nad tymi kośćmi i mów do nich: Wyschłe kości, słuchajcie słowa Pana! Tak mówi Pan Kierowca: Oto Ja wam daję ducha, byście ożyły. Chcę was otoczyć ścięgnami i sprawić, byście obrosły ciałem, i przybrać was w skórę, i dać wam ducha powrutu, byście ożyły i poznały, że Ja jestem przyszłym mistrzem świata».

I prorokowałem, jak mi polecono, a gdy prorokowałem, oto powstał szum i trzask, i kości jedna po drugiej zbliżały się do siebie. I patrzyłem, a oto powróciły ścięgna i wyrosło ciało, a skóra pokryła je z wierzchu, ale jeszcze nie było w nich ducha powrutowego.

I powiedział On do mnie: «Prorokuj do ducha, prorokuj, o synu człowieczy, i mów do ducha: Tak powiada Pan Robert: Z czterech blogów przybądź, duchu, i tchnij na te renke, aby ożyła».

Wtedy prorokowałem tak, jak mi nakazał, i duch wstąpił w renkę bożą, a ona ożyła – potężna wielka, siermiężna łapa, która wygrała GP Kanady ooooo.

I rzekł do mnie: «Synu człowieczy, kości te to cały tag #f1 i wszyscy antypowrutowcy. Oto mówią oni [antypowrutowcy przyp. red.]: Wyschły kości nasze, znikła nadzieja nasza♿♿♿,On tego nie ma♿♿♿. Dlatego prorokuj i mów do nich: Tak mówi Pan Kierowca:

Oto otwieram wasze głowy i wydobywam was z marazmu antypowrutowego, ludu mój, tagu mój i wiodę was do kraju gdzie powrucę na podstawowego kierowcę, i poznacie, że Ja jestem Pan Kierowca, gdy wasze głowy otworzę i z marazmu was wydobędę, ludu mój. Udzielę wam mego ducha, byście ożyli, i powiodę was do kraju waszego, i poznacie, że Ja, Pan Kierowca, to powiedziałem i wykonam» – mówi Kubica.


#f1 #powrutcontent #testamentpowrotu #kubica
  • Odpowiedz