Wpis z mikrobloga

Oj spermiarze,Wam jakby żona nawet byla robiona przez czarnych na Waszych oczach


@Bukaj16: Masz kompleks małej fujarki czy twoja żona już poskakała na senegalskich knagach, że tych czarnych tak atakujesz? XDD i w ogóle o czym ty gadasz, typiara tańczy z gościem a ty o ruchańsku farmazonisz
  • Odpowiedz
Oj spermiarze,Wam jakby żona nawet byla robiona przez czarnych na Waszych oczach,mowilibyscie,ze chociaz dobrze sie bawi,ale kazdy wybiera jak chce zyc.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bukaj16: kto jest wiekszy spermiarzem - koles ktory zostawia duza swobode swojej kobiecie, czy koles ktora ogranicza i zabrania jej wszystkiego?
  • Odpowiedz
ale kazdy wybiera jak chce zyc


@Bukaj16: dlatego kobiety nie wybierają życia na smyczy przegrywa ¯\_(ツ)_/¯

Tak moje partnerki nie raz tańczyły z innymi facetami, a i ja na imprezach z mężatkami tańczę
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet:

No zapewne brałbym pod uwagę co piszą w najchętniej kupowanej gazecie w kraju.

Niezależnie czyś konserwatywny, progresywny czy jakiś jeszcze inny, to w momencie bycia znanym zostałbyś obsmarowany w Fakcie. I chcesz mi powiedzieć że byś to przeżywał i się zastanawiał gdzie popełniłeś błąd?
  • Odpowiedz
Oj spermiarze,Wam jakby żona nawet byla robiona przez czarnych na Waszych oczach,mowilibyscie,ze chociaz dobrze sie bawi,ale kazdy wybiera jak chce zyc.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bukaj16: Jeśli mąż nie ma nic przeciwko to #!$%@? z nimi, cuckcold to dosyć powszechne zjawisko obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli dowiaduje się o tym z filmików w necie to jednak słabo ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Angmac: mówienie na ucho ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyraznie widać że facet całuje/liże ją po szyi, nawet głowę unosi wtedy specjalnie długo

ciekawe tylko czy to ktoś obcy, czy to jej mąż, bo mąż też podobny
  • Odpowiedz
  • 17
@Argony I to jest jedyny sensowny komentarz do sprawy. U nas padło na Kuchcińskiego i szybko go schowali za rzekomą akcje z Ukrainkami. Camerona w Wielkiej Brytanii dopadła studencka akcja z truchłem świni. Niestety ale politycy muszą tak jak piszesz poświęcić trochę swojego życia, jeśli chcą bezproblemowo sprawować swoje funkcje.
  • Odpowiedz
@Bukaj16: Imo ja bym na coś takiego mojej różowej nie pozwolił. Ale cucokoldów jest sporo na świecie więc pewnie to lubicie.
A afera to raczej taka mini afera. Zagrozić jej stanowisku może jeśli jej mąż się z nią rozwiedzie. To dla zachowania PR będzie musiała ustąpić.
Zabawa jest zabawą ale politycy muszą uważać bo na tym polega ich praca. Na stwarzaniu pozorów że nie są tacy jak zwykli ludzie.
  • Odpowiedz