Wpis z mikrobloga

@SmugglerFan: gram aktywnie w plemiona mam już wygrane 3 światy na swoim koncie. Na tą chwilę grają sami starzy wyjadacze większość graczy się zna a kierowanie plemieniem to teraz prawie ze praca na pół etatu. Ludzie spotykają się na discordach żeby razem planować akcje omawiają tam sprawy dyplomatyczne plemienia itp XD. #!$%@? gra w tej chwili. Wszystko jest bardzo zorganizowane, bo nie grają w to dzieci tylko w większości studenci i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1: ile dziennie przeznaczasz na grę? To prawda ze weszło jakieś premium które automatyzuje niektóre sprawy i jest łatwiej wszystko ogarnąć?
  • Odpowiedz
ile dziennie przeznaczasz na grę?


@Szynk44: zależy od stanu świata i tego czy wygrywam czy przegrywam. Ja pracuje zdalnie z domu i sobie w czasie pracy też trochę gram ale ogólnie w tej chwili przeznaczam bardzo dużo czasu. Są momenty że wchodzisz raz na 3 dni na 15 minut, a są momenty że wchodzi na ciebie akcja ofensywna wroga i musisz bronić konta od 5 rano do wieczora bo masz 8
  • Odpowiedz
ale patologia


@SmugglerFan: każdy robi to co lubi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) są ludzi którzy czerpią przyjemność z krzywdzenia innych ludzi jakieś fetysze więc granie w gierkę wspólnie ze znajomymi raczej nie nazwałbym patologią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: gra ci nic nie każe wszystko zależy od tego jaki masz zespół i jak grają przeciwnicy oraz to co chcesz osiągnąć w grze z dobrym zespołem i słabym przeciwnikiem wchodzisz na 20 minut wieczorem i masz wszystko ogarnięte.
  • Odpowiedz
@Positano1: ehh z nostalgią wspominam moje 200+ wiosek na 12 świecie, podbijało się całe sojusze i wchłaniało wszystko.

Bez premium nie szło grać, ale na szczęscie to były czasy kiedy dosyć tanio można było mieć cały miesiąc. Początki w ogóle wyobrażania sobie ze można płacić subskrypcję na takie rzeczy (xbox live jeszcze w polsce nie działał, ludzie kupowali wowa albo ogame xD)
  • Odpowiedz