Wpis z mikrobloga

@XKHYCCB2dX Najzabawniejsze jest to jak Blinki w kółko powtarzają że "Blackpink jest rewolucją" a słuchając tego co one wydają to człowiek widzi jak bardzo one stoją w miejscu i się nie rozwijają, w kółko śpiewają o tym samym. Książkowy przykład stagnacji a nie żadnej rewolucji xD

Girlcrush koncept do usranej śmierci...
  • Odpowiedz
@XKHYCCB2dX: żenująca nutka po 2latach nic nie wydawania ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nagle wszędzie czytam komentarze "tego się nie spodziewałem", "warto było czekać" hah plucie w ryj przez ponad 2 lata w fanów zapomniane.
  • Odpowiedz
@XKHYCCB2dX: To ja będę tutaj pierwszym, któremu się podoba. Sto procent Blackpink w Blackpink. Jakby trzepały tego po kilka na rok, to pewnie też by mi się znudziło, ale one przez sześć lat wydały ile? Kilkanaście utworów łącznie?

(...) słuchając tego co one wydają to człowiek widzi jak bardzo one stoją w miejscu i się nie rozwijają

@NightBosman: Tu się w pełni zgadzam. Muzycznie się nie rozwijają. Ale powiedzmy sobie
  • Odpowiedz
  • 0
@XKHYCCB2dX bez kitu, włączyłem dzisiaj rano i nie dałem rady przesłuchać do końca bo takie kiepskie
Kiedyś na spokojnie usiądę i przesłucham całe
  • Odpowiedz
@XKHYCCB2dX: "Blackpink is the revolution". No zajebista rewolucja jak tu za każdym razem wydają taki sam gniot. Chociaż nie, przepraszam, za każdym razem jest gorzej.
Słuchaj Navis, ten Next Level jednak nie jest taki zły.
  • Odpowiedz
@blashot: zależy, gdzie czytałeś. Na reddicie pod tą piosenką też ludzie niezbyt pozytywnie się wypowiadali. Po komentarzach było widać, że ludzie mieli mieszane uczucia lub byli po prostu rozczarowani - te były też najbardziej plusowane.
  • Odpowiedz