Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbhilt: wolność słowa chlip chlip, idź na Albiclę albo Pikabu, nie śmieć nam tu () strasznie ojkofobiczne treści wypisujesz ogólnie, może powinieneś skończyć jak Twój ww. kolega?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbhilt: chyba trafiłem w nerw :/ swoją drogą twoje oszczerstwa są niczym nieuzasadnione w przeciwieństwie do moich, próbujesz mnie obrazić jakimiś wykopowymi obelgami xD jakie to smutne
@kaitek666: Nie trafiłeś w nerw tylko dowalasz się, gdzie Twój komentarz nic nie wnosi, więc pojechałem Twoim poziomem, a raczej dnem. Teraz zmieniłeś jeszcze komentarz XD

Wiadomo, że jak ktoś ma inne zdanie od Twojego to jest ten zły i trzeba go najlepiej zbanować xD Rozumiem przyklaskiwanie cenzurze w rosji, korei ale w XXI wieku w Polsce? Gdzie masz konto ponad 12 lat...? Lepiej głupkom dać się wypowiedzieć i punktować ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbhilt: co tak Polski zacząłeś nagle bronić, jednocześnie reprezentując jawną ojkofobię? brzmisz jak hipokryta i tyle. żaden portal nie ma obowiązku utrzymywać wolności słowa, tutaj na wykopie też jej nie ma, więc nie rozumiem co cię tutaj trzyma skoro tak ci to przeszkadza. Każda społeczność to swoja bańka a bańki mają to do siebie że ich się nie przebija. ty nie pasujesz do naszej bańki, ani do tej tweeterowej, to zaproponowałem