Wpis z mikrobloga

ja bym wolał żeby trenowali ¯_(ツ)_/¯


@NicolasLatifi: ale wiesz, że nie trenuje się 24h na dobę 7 dni w tygodniu? Może i ciężko trenować i mieć czas aby wrzucić fotkę na insta.
  • Odpowiedz
@pwone: wiem, ale gdyby chodziło o solidnego piłkarza ze stabilną formą to bym nawet odpuścił tę uszczypliwość...tylko tutaj mowa o Krychowiaku czyli gościu, który najwięcej korzyści przynosi swojej drużynie, gdy jest poza składem meczowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@PatrickdeVries: nic tak nie #!$%@?, jak te Janusze piszące, że kiedyś to było kurła. Ostatnio na fejsie mignęła mi fotka z bramkarzem podczas meczu w Anglii z lat chyba 20 ubiegłego wieku. Cherlawy, niedożywiony, w przemoczonej bluzie ważącej pewnie połowę tego co on ale oczywiście zaraz znalazł się jakiś domorosły spec od wszystkiego i zaczął pisać peany, że kiedyś to byli piłkarze, że grali w każdych warunkach, nie to co te
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: Praktycznie każdy dzisiejszy sportowiec to predator przy swoim odpowiedniku sprzed 40lat. Farmakologia, programy ćwiczeń, rekordy, dietetyka, motywacja poszły niezwykle do przodu. Wystarczy popatrzeć na profesjonalnych sportowców większości sportów z lat 70 żeby zauważyć że dzisiaj to by była co najwyżej wyższa amatorka.
  • Odpowiedz
@Szaka_laka: No ale jak to? Sportowiec ma #!$%@?ć jak mnich 24/7, i tylko między treningami #!$%@?ć katering i żadnych fot na social media, bo cie kanapowce #!$%@?ą, że nic nie robisz XDDDDDDD Nie wierze, że tacy ludzie na serio istnieją.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że nie trenuje się 24h na dobę 7 dni w tygodniu? Może i ciężko trenować


@pwone: po Krychowiaku jakoś nie widać tych ciężkich treningów od czasów Sevilli xD
  • Odpowiedz
tylko tutaj mowa o Krychowiaku czyli gościu, który najwięcej korzyści przynosi swojej drużynie, gdy jest poza składem meczowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NicolasLatifi: A #!$%@?, w Rosji był kluczową postacią swoich drużyn, to po prostu nie jest gość na wielkie granie
  • Odpowiedz