Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: to jest typowe dla wykopu i nie tylko przerzucanie treści i sensu błędów wewnętrznych (zrozumiałych dla programistów) na użytkownika.

To nie jest jakiś Twój limit, to jest limit serwera w komunikacji z innym serwerem/oprogramowaniem.

Użytkownik nie powinien widzieć informacji, że jakiś limit wewnętrzny został przekroczony, że baza danych nie odpowiada albo serwis do wyszukiwania padł. Błąd serwera i tyle powinien użytkownik wiedzieć, od biedy można podać kod błędu, jeżeli miałoby
@Zjem_Ci_nos: Jak mnie to #!$%@? gdy w robocie chce odpalić wykop na przeglądarce bez logowania i poczytać jeden z tagów, ale widzę w nim tylko jakieś 10% wpisów (°° Mobilna aplikacja umie wyświetlić zawartość tagu.
Użytkownik nie powinien widzieć informacji, że jakiś limit wewnętrzny został przekroczony, że baza danych nie odpowiada albo serwis do wyszukiwania padł. Błąd serwera i tyle powinien użytkownik wiedzieć, od biedy można podać kod błędu, jeżeli miałoby to pomóc w znalezieniu przyczyny dlaczego użytkownikowi coś nie działa.


@dzek: przecież to nie jest zaden limit wewnętrzny tylko na stałę ustalony limit chroniący przed botami spamującymi/plusującymi
@SerTrapistow: to mi nie wygląda na mój limit, jak po 2 dniach przerwy wchodzę na wykop i jednego plusa nie mogę dać


@dzek: bo algorytm który to weryfikuje działa do dupy xD pamiętam jak ten limit dodawali to były czasy jak coraz większą popularność zdobywał jakiś skrypt do przeglądarki który automatycznie plusował każdy widziany wpis. To było dawno temu, myślę ok 5 lat temu