Wpis z mikrobloga

Postanowiłem się troche ucywilizować i zacząć używać odkurzacza zamiast miotły więc udałem się do miasta w celu zakupu tego urządzenia.
W popularnym sklepie media żaden mnie nie zainteresował najtańszy był za 300zl a średnie ceny to jakieś 2000zl, więc udałem się do bieda marketu Auchan i tam znalazłem bardzo dobry chiński pionowy odkurzacz który zakupiłem za jedyne 120zl. Przetestowałem go już i odkurza bdb.
Zastanawiam się w jakim celu ludzie kupują 20x droższe odkurzacze od mojego, przecież jego rolą jest jedynie odkurzanie i zarówno ten chińczyk jak i super turbo wciągacz marki Tesla za 5k poradzą sobie z tym zadaniem w podobny sposób.
Rozumiem jak komuś się przelewa, ale większość Polaków nie jest bogata, więc nie rozumie skąd u nich taki konsumpcjonizm.
Mam taką teorię że prawie każdy chłop ma babę i to baba wymusza na nim zakup nieopłacalnego, drogiego prestiżowego odkurzacza, bo po co to chłopu
#przegryw
anonanonimowy321 - Postanowiłem się troche ucywilizować i zacząć używać odkurzacza za...

źródło: comment_1660763017cUUEXrVda1cCxY56f1OTEp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: To ty tak twierdzisz. To, że jako ogół nie można powiedzieć, że Polacy są bogaci, tak jednak jest duża część społeczeństwa, która może sobie pozwolić na drogie rzeczy.
Zresztą, ile osób kupuje takie odkurzacze za ~2k z zamysłem, że to na lata, albo w formie prezentu, albo żona chciała.
No nie rozumiem do końca z czym masz problem. Patrzysz na to tylko z perspektywy osoby, której na to nie stać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonanonimowy321:
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Się zesrał bo sam pewnie se kupił superturbossacza2500 i zdziwko, że odkurzacz działa jak odkurzacz czyli odkurza a nie tańczy i śpiewa przy tym xd
  • Odpowiedz