Wpis z mikrobloga

@affairz: dzisiejsi implantolodzy raczej tego nie dożyją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co czytałam to jednak jest to jeszcze raczkowanie i potrzeba wielu lat na wprowadzenie tego do codziennego użytku niestety.
@SkrytyZolw: Tutaj to wiadomo ciekawostka z której na 90% nic nie będzie. Ale są bardziej zaawansowane prace w Niemczech i Japonii w tym temacie, chociaż nawet tam obstawiam, że trafi to na rynek gdzieś między „za 15 lat” a „nigdy”
@affairz: Jeżeli nie zabraknie funduszy, a wszystko pójdzie z planem to z 15 lat do takiego pierwszego prototypu, później 5 lat na dopracowania, badania, testy, zezwolenia, pozwolenia itp - kolejne 10 lat. I co najmniej 10 lat na upowszechnienie technologii. To pieśń bardzo dalekiej przyszłości.
Natomiast tym co już niedługo może być prawdziwym "game changer" to szczepionka na próchnicę. Oczywiście nie dzisiaj, nie jutro, ale na pewno szybciej niż inne cuda
@mango2018: masz jakieś świeże info o tej szczepionce? bo tyle razy o niej słyszałem i zawsze były z nią jakieś problemy, potem czytałem nawet, że w sumie to prawdopodobnie ona nigdy nie dojdzie do skutku, ale może coś się zmieniło