Wpis z mikrobloga

Jest jakaś strona www albo aplikacja na IOS co bez większej rejestracji można w niej ustawić alert dla kryptowalut nie kupując u nich? Bo zacząłem marnować pieniądze na tym shicie i chciałbym się z tego wydostać. Kupiłem jakiś czas temu Origin i Amp i dopiero teraz ta pierwsza zaczyna iść w górę. Btw. W co wrzucić 200 euro tak na 3 miesiące? Dokupić tej AMP jeszcze za 200 euro? Używam Revoluta ale mi powiadomienia nie przychodzą nawet jak ustawie alert. #kryptowaluty #inwestycje #pytanie
  • 21
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Umiem używać google tyle ze która appke wybrać? Bo wpisywałem to samo i nie wiem. Każda chce konta. Może jakaś strona www bo kompa mam włączonego 24h żeby mnie dźwięk obudził w nocy
  • Odpowiedz
@najmniej4znaki: A czemu nie? Pytam serio bo niedawno na pepperze rozwiązałem quiz i dostałem jakiegoś coina i tak się to zaczęło i władowałem tam 203 euro w Origin i niestety 107 euro w martwego chyba AMP. Nie znam się na tym dlatego pytam
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: za kazde kupno i kazda sprzedaz revolut kasuje 2.5% - czyli na starcie jestes 5% w plecy. Załóż sobie konto na giełdzie FTX (zapraszam po refika na pv ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tam kupno kosztuje 0.02-0.07%, a euro tam mozesz z revoluta instant doladowac bez zadnego czekania (dzieki sepie instant)
  • Odpowiedz