Wpis z mikrobloga

Obudziliśmy się dziś w nowej rzeczywistości. Ciekawe, jak technicznie to ogarną, żeby nie skończyło się jak na Tauronie - wszystko wybierają boty. Życzę wszystkim powodzenia na dzisiejszej i kolejnych szychtach. Ja potrzebuję jeszcze tylko 2 tony i będzie bajlando - limit na 2 kontach (rodzice i brat) będzie wyczerpany, a zimą dupa nikomu nie zmarźnie.

PS Dziś usłyszałem od pewnego pana, który zawodowo handluje zbożem, że warto rozważyć zakup owsa póki jeszcze cena w miarę ok. Podobno nadaje się do pieców na ekogroszek, a jego kaloryczność nie jest taka zła, bo ok. 18 MJ/kg, a przy cenie 1200 zł za tonę może to mieć dla wielu osób dużo sensu.
#pgg
Pobierz przykow - Obudziliśmy się dziś w nowej rzeczywistości. Ciekawe, jak technicznie to og...
źródło: comment_1660647288WTo6ZacbVfoaETRhTYknoD.jpg
  • 7
@takijeden1: No to do mnie odległość podobna (okolice Płocka). Za pakiet 1.5 tony wyszło 255 zł, a za 2 tony 340 zł. Czyli ok. 170 zł za tonę, co jest w mojej opinii bardzo dobrą ceną w porównaniu do ceny za 1 km jeśli bierzesz luzem i załatwiasz transport.
@takijeden1: Tak, na etapie koszyka musisz zaznaczyć checkbox, że chcesz kuriera i wtedy następuje przeliczanie dostawy. To był zawsze newralgiczny moment i wysrywało się bardzo często zanim puściło Cię dalej, ale od dziś jest całkowicie inna mechanika zamawiania - jak wrzucisz do koszyka, to już praktycznie masz kupiony węgiel (masz czas na finalizację zamównienia do 23:59, potem pewnie reset koszyka). Szkoda zachodu na jazdę na Śląsk. Kurierem elegancko przywozi i zrzuca