Wpis z mikrobloga

Gdyby w Polsce zdarzyła się taka awaria jak w Czarnobylu to na TVP.info:

Sakiewicz: Co prawda reaktor wybuchł, ale Tusk od rana kłamie o wybuchu w reaktorze numer 2, a jak wszyscy doskonale wiemy wybuch miał miejsce w rektorze numer 4.

Karnowski: I nie jest prawdą że dach elektrowni przeciekał szczególnie że prawie nie padało.

#odra #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #afera #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1660585223hJ8BhsrEtd8JOtWgUeRnHU.jpg
  • 11
@UchoSorosa: Opozycja się fatalnie zachowała. Głównie Konfederacja z RIGCZem.
Zamiast krytykować działania władz. To ci wyskoczyli z RTĘCIĄ XDDDDDD
Tu nie ma co się dziwić PiSowim jeszcze nikt nic nie wie, a ci juz wiedzą, ze to rtęć. To nawet zatrucie nie musi być, w całej Europie ryby umierają. Jeśli ryby zdechły z powodu pogody, wtedy nalezałoby krytykować PiS za opieszałość, złe decyzje itp. Nawet Tusk juz przestał robić burzę i
yby w Polsce zdarzyła się taka awaria jak w Czarnobylu to na TVP.info:

Sakiewicz: Co prawda reaktor wybuchł, ale Tusk od rana kłamie o wybuchu w reaktorze numer 2, a jak wszyscy doskonale wiemy wybuch miał miejsce w rektorze numer 4.

Karnowski: I nie jest prawdą że dach elektrowni przeciekał szczególnie że prawie nie padało.


@UchoSorosa: A na TVN:

- Tusk: eksperci Niemieccy słyszeli wybuch reaktora numer 2, nim on nastąpił,
@Sarmataa: a dziwisz się?

Nikt nie ufał i miał w dupie doniesienia instytucji z Polski, bo skoro od ponad 2 tygodni ignorowały problem i siedziały cicho w tym temacie, to po co słuchać ich opinii i analiz w tym temacie?

To ewidentny dowód, że państwo nie działa i każda instytucja nawet tak banalna jak ochrona środowiska oraz sztab kryzysowy, który ma dbać o zdrowie cywilów jest skorumpowana do szpiku kości.

Dlatego
@serniczek_z_rodzynkami: Widziałeś co pisał cały świat: rtęć w odrze. Bo świat wie co to oznacza, mozemy za to podziękować opozycji tez, ze nas obsmarowali za granicą. Ja wiem jakie błędy popełnił rząd, ale inni nie dostrzegają błędów opozycji.

Przykładowo jest sobie mąz i zona, maz nie umyl na czas naczyń, a ta wylatuje na cale miasto i krzyczy, mój mąz to brudas. Nie umył bo pił alkohol (pomimo ze był trzezwy