Wpis z mikrobloga

#sadstory

Znajomy od kilku miesięcy pisze z pewną dziewczyną. Widzieli siebie jedynie na zdjęciach z facebook'a. Ostatnie dwa tygodnie to okres w którym zaczeli sobie wstawiać na fb buziaczki i serduszka. Ten chłopak nawet ustawił, że jest z nią w jakimś tam związku. Nigdy się nie spotkali ponieważ ona zawsze miała wymówkę. Jak nie praca to wyjscie z koleżankami. Dzisiaj rozmawiam ze znajomą co zna tę dziewczynę i pyta się mnie czy mój znajomy wie o tym z tamta nie chodzi tylko porusza się na wózku inwalidzkim. Zadzwoniłem do znajomego z tą informacją i tylko powiedział, że jest wdzięczny za informacje.
  • 14
  • Odpowiedz
@manieq88: No na pewno chłodno przyjął info.. to jednak nie jest jakaś tam nieważna informacja. I już wiadomo dlaczego unikała spotkań. :l Ciekawa jestem czy oleje to po prostu, czy spróbuje się z nią spotkać i wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@manieq88: Przecież to sadstory od samego początku, koleś się zakochał i w ogóle, dziewczyny w życiu na oczy nie widział. To czy jeździ na wózku w tym wypadku nie ma żadnego znaczenia
  • Odpowiedz