Wpis z mikrobloga

@Kondzio30: naprawde???co z tego ze wieksxosc roku przebywa zagran7ca ,nalezy zglosic do urzedu skarbowego...Nawet zagranica musze zglosic pieniadze jakie mam z Polski!!!To jest nekanie???Raczej pokazywanie OSZUSTW!Zapomniales o opodatkowaniu DAROWIZN
  • Odpowiedz
Kondzio


@Hana1: Jeżeli centrum interesów jest w danym kraju (a jest bo tam przebywa, zyje, prawie zarabia) to skarbowka nie ma ma podstaw do opodatkowania. Co oni niby maja zrobic, wyslac tam agentkę Grazyne z okienka xD ?
  • Odpowiedz
@kisman: nieprawda!!!sprawdza polskie konto i ma tam wplywy! NALEZY ZGLOSIC ZAROBEK W POLSCE (-zebractwo)i zarobek z zagranicy...Nie dotyczy jesli nie ma polskiego konta a wplywy ma wiec musi zglosic!Czyli co ...ja place podatek i zagran7ca i w Polsce poniewaz mam wplywy z Polski i zagranicy.Zarabia i niewazne jak ale ma zarobek !Jak sie urzad uprz3 to sprawdza konto w Polsce i trzeba sie wytlumaczyc skad przyplyw gotowki...
  • Odpowiedz
@pelt: a jakie ja rzeczy wypisuje od lat?)))Zebractwem sie nie zajmuje)))Tak ,tak sie nazywam i place podatki ....chcesz podam namiary m8zesz sobie zobaczyc w Norwegi moj zarobek)))Jest do wgladu)))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kondzio30: Uważam, że zgłaszanie Frajera to głupota. Nie pałam do niego sympatią, ale życzę aby jak najdłużej nagrywał, bo przynajmniej jest sporo ubawu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hana1: Nie można go opodatkować w Polsce tylko dlatego, że ma w Polsce konto.

Zarabia w Kambodży, a nie w Polsce. A to, że wpłacają osoby z Polski nie ma znaczenia. On działa poza Polską.
  • Odpowiedz
@pelt: ladnie to tak Klamac ze od wielu lat pisze i krytykuje osxustow??)))MNIE nie chcialoby sie szukac jak ty sie nazywasz)))Boisz sie podac swoje nazwisko...A co do zebractwa mam prawo krytykowac i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hana1: Piszesz poza Wykopem w podobnym stylu komentarze dotyczące innych osób, polityki itd.

Zebractwem sie nie zajmuje)))

Tego nie pisałem ani nie sugerowałem.

chcesz podam namiary m8zesz sobie zobaczyc w Norwegi moj zarobek)))Jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A co do zebractwa mam prawo krytykowac i tyle w temacie.

@Hana1: A czy ja ci gdzieś tego zabroniłem? Mam tak samo prawo omawiać twoją publiczną twórczość internetową jak ty Frejera.
  • Odpowiedz
@pelt: Mam prawo wyrazic swoja opinie..WSZYSCY moga tylko ja nie moge?Tylko politykow krytykuje bo mam powody a w sumie od niedawna zebractwo internetowe.,i tyle w temacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hana1: Gdzie ja kłamię? Politycy to też ludzie, też ich krytykujesz jak Gapę czy Machaja. Masz do tego prawo. Ja po prostu zwracam uwagę, że nie tylko na Wykopie piszesz w podobnym tonie co tutaj.
  • Odpowiedz
@pelt: no i bede politykow krytykowac mam do tego prawo...popierasz oszustow,politykow twoja sprawa mnie nic do tego...To tylko o tobie swiadczy .Mam pisac tak aby tobie sie podobalo?Widocznie ciebie nikt nie osxukal a wrecz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Hana1: nie ma to znaczenia gdzie ma konto i skąd ma wpływy. Jego centrum interesów jest tam i tam powinien płacić podatki. Jego filmy tylko tego dowodzą (tam żyje). Darowizny nie są opodatkowane, a przynamniej do pewnej kwoty. To co idzie przez YT ("donejty") jest też opodatkowane.
  • Odpowiedz