Wpis z mikrobloga

@Kondzio30: naprawde???co z tego ze wieksxosc roku przebywa zagran7ca ,nalezy zglosic do urzedu skarbowego...Nawet zagranica musze zglosic pieniadze jakie mam z Polski!!!To jest nekanie???Raczej pokazywanie OSZUSTW!Zapomniales o opodatkowaniu DAROWIZN
  • Odpowiedz
Kondzio


@Hana1: Jeżeli centrum interesów jest w danym kraju (a jest bo tam przebywa, zyje, prawie zarabia) to skarbowka nie ma ma podstaw do opodatkowania. Co oni niby maja zrobic, wyslac tam agentkę Grazyne z okienka xD ?
  • Odpowiedz
@kisman: nieprawda!!!sprawdza polskie konto i ma tam wplywy! NALEZY ZGLOSIC ZAROBEK W POLSCE (-zebractwo)i zarobek z zagranicy...Nie dotyczy jesli nie ma polskiego konta a wplywy ma wiec musi zglosic!Czyli co ...ja place podatek i zagran7ca i w Polsce poniewaz mam wplywy z Polski i zagranicy.Zarabia i niewazne jak ale ma zarobek !Jak sie urzad uprz3 to sprawdza konto w Polsce i trzeba sie wytlumaczyc skad przyplyw gotowki...
  • Odpowiedz
@pelt: a jakie ja rzeczy wypisuje od lat?)))Zebractwem sie nie zajmuje)))Tak ,tak sie nazywam i place podatki ....chcesz podam namiary m8zesz sobie zobaczyc w Norwegi moj zarobek)))Jest do wgladu)))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kondzio30: Uważam, że zgłaszanie Frajera to głupota. Nie pałam do niego sympatią, ale życzę aby jak najdłużej nagrywał, bo przynajmniej jest sporo ubawu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hana1: Nie można go opodatkować w Polsce tylko dlatego, że ma w Polsce konto.

Zarabia w Kambodży, a nie w Polsce. A to, że wpłacają osoby z Polski nie ma znaczenia. On działa poza Polską.
  • Odpowiedz
@pelt: ladnie to tak Klamac ze od wielu lat pisze i krytykuje osxustow??)))MNIE nie chcialoby sie szukac jak ty sie nazywasz)))Boisz sie podac swoje nazwisko...A co do zebractwa mam prawo krytykowac i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hana1: Piszesz poza Wykopem w podobnym stylu komentarze dotyczące innych osób, polityki itd.

Zebractwem sie nie zajmuje)))

Tego nie pisałem ani nie sugerowałem.

chcesz podam namiary m8zesz sobie zobaczyc w Norwegi moj zarobek)))Jest do wgladu)))

Aż tak ciekawski nie jestem. Mimo wszystko jesteś dla mnie obcą osobą. Youtuberzy mnie bardziej interesują, bo przez lata oglądania ich vlogów są nieco jak znajomi czy sąsiedzi, mimo że na żywo nigdy nie widziało się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A co do zebractwa mam prawo krytykowac i tyle w temacie.

@Hana1: A czy ja ci gdzieś tego zabroniłem? Mam tak samo prawo omawiać twoją publiczną twórczość internetową jak ty Frejera.
  • Odpowiedz
@pelt: Mam prawo wyrazic swoja opinie..WSZYSCY moga tylko ja nie moge?Tylko politykow krytykuje bo mam powody a w sumie od niedawna zebractwo internetowe.,i tyle w temacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hana1: Gdzie ja kłamię? Politycy to też ludzie, też ich krytykujesz jak Gapę czy Machaja. Masz do tego prawo. Ja po prostu zwracam uwagę, że nie tylko na Wykopie piszesz w podobnym tonie co tutaj.
  • Odpowiedz
@pelt: no i bede politykow krytykowac mam do tego prawo...popierasz oszustow,politykow twoja sprawa mnie nic do tego...To tylko o tobie swiadczy .Mam pisac tak aby tobie sie podobalo?Widocznie ciebie nikt nie osxukal a wrecz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Hana1: nie ma to znaczenia gdzie ma konto i skąd ma wpływy. Jego centrum interesów jest tam i tam powinien płacić podatki. Jego filmy tylko tego dowodzą (tam żyje). Darowizny nie są opodatkowane, a przynamniej do pewnej kwoty. To co idzie przez YT ("donejty") jest też opodatkowane.
  • Odpowiedz