Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mam prośbę do graczy #gothic #kronikimyrtany . Mianowicie mój cudowny antywirus usunął mi plik GothicMod.exe Tutaj pojawia się koja prośba: czy mógłby ktoś z Was wstawić mi ten plik do pobrania? Bo nigdzie w necie nie mogę go znaleźć a prawdopodobnie wklejenie go do folderu rozwiąże problem z uruchomieniem gry.
  • 13
  • 0
@Tami: przyznam się szczerze, ze pobierałem pirata z torrentow. Bez instalowania wszystkiego po kolei - instalacja wszystkiego na raz. Gra działała normalnie ale po odłączeniu komputera od internetu antywirus wywalil mi niezbędny plik
  • 0
@Tami: Ale ja ogólnie Gothica mam jeszcze w boxie kupionego 1 i 2. Tylko ze teraz nie mam dostępu do internetu na komputerze stacjonarnym i mógłbym jedynie pobrać sobie niewielki plik taki jak np. ten o który proszę. Jeśli nie uda się tak naprawić to po prostu pobiorę od nowa grę kiedy założą mi internet. Myślałem po prostu ze uda mi się wcześniej coś pograć
@Pitol_ do pierwszej czesci ten plik potrzebujesz? Bo jestem przy kompie i do jedynki jest plik GothicMod a w dwojce we folderze widze tylko GothicStarterMod.
@Pitol_ Najprościej to podłączyć kompa do neta i pobrać oryginał. Kosztuje grosze, a to i tak jedna z tych gier do których się wraca.