Wpis z mikrobloga

@kendo TAK! Np. i zamrozić chleb i to co tam jesz. Chyba nie jest to mega skomplikowane. Lotnisko ogarniasz to i zamrażarke i zakupy też dałbyś radę.
@FaterAnona Na stacji paliw.
Ok, tylko po pierwsze do stacji gdzie kupię coś więcej niż fajki mam daleko, po drugie, zakup kolacji dla np 4 osobowej rodziny jest dość kosztowny na stacji. Obok mnie jest Biedronka, Lidl i żabka. Wszystko zamknięte.
@kendo bez sensu. Paprykarz i jedzenie z zamrażarki jemy tylko w wyjątkowych sytuacjach lub jedzą osóby niezaradne życiowo Jak nie chcesz zawsze masz KFC lub jajecznice. Raz pocierpisz i się nauczyć. Daj tym ludziom w sklepie w niedzielę odpocząć. Tym bardziej jak sa 2 niedziele przy kupie.
@adafre idąc tym torem myślenia zamknijmy teatry, kina i wszystkie miejsca gdzie ludzie pracują w niedzielę? Wyłącz radio i telewizor bo przecież ktoś tam siedzi i pracuje dla Ciebie. Prąd i gaz? Jak jesteś zaradny to przecież dasz radę.
To jest ciemnogród by w niedzielę zabraniać, powtarzam - zabraniać handlu. Jak Ci się nie chce pracować to jest mnóstwo innych opcji. Nie żałuj ludzi, którzy chcą zarabiać. Zwłaszcza po budżetowej dziurze po
@jukel jeśli nie odróżniasz kobiety w kasie w Lidlu która zapieprza bo MUSI w niedzielę, a lekarza na SORze który ratuje życie i zdrowie to sorry ...
@FaterAnona jakie to ma znaczenie czym wróciłem z lotniska? Uberem.
Tu chodzi o absurd, że jestem zmuszony kupować gówniane drogie żarcie, ponieważ jednym nie wolno sprzedawać a innym wolno.
@kendo: Ja pracuję na pełen etat i studiuję zaocznie dość wymagający kierunek. Praca wymaga ode mnie czasami przychodzenia na zmiany 12H i nocki. Spięcie samego grafiku tak żebym nie zdechł po drodze to już jest wyczyn. Jak narzekam na niedziele niehandlowe i ktoś mi wyskakuje z brakiem zaradności to mam ochotę mu #!$%@?ć. Jak siedzisz na dupie w domu to wiadomo że zaplanowanie zakupów to nie problem XD
@kendo to idąc tym tropem ,.pracujmy na 3 zmiany . 24h na 24h cały rok non stop. Bo przecież trzeba zarabiać i kasa musi się u prywaciarzy zgadzać.. ludzie opamiętajcie się .
@adafre: MUSI PRACOWAĆ XDDDDDD #!$%@? gdyby tylko istniały jakiekolwiek regulacje prawne czasu i warunków pracy w tym kraju… Jaka jest różnica między lekarzem a pracownikiem sklepu? Jedno i drugie jest w pracy, dlaczego lekarze nie mogą chcieć odpoczywać w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adafre "u prywaciarzy"... Uuu
Państwowa posadka być może daje takie możliwości by o każdej porze wyskoczyć do Biedry ale wyobraź sobie że są tacy, którzy mają pomysł na siebie i chcą coś osiągnąć w życiu i zapieprzają jak dzikie bąki by to osiągnąć. Twój pogląd to ogranicza. Nie chcesz, proszę bardzo, nie rób zakupów w niedzielę. Ale dlaczego ja mam cierpieć bo tacy jak Ty mają klapki na oczach i uważają że
@jukel ano dlatego mój drogi ze wybierając zawód lekarza decydowali się leczyć i pomagać ludziom, składali przysięgi Hipokratesa itd. jeśli nie chcą mogę , oczywiście otworzyć prywatną praktykę i wykonywać korektę piersi u siebie od 8-16 od poniedziałku do piątku .
@kendo a "zapieprzanie jak dzikie bąki" jest właściwe??? Chcesz zapiprzaj ale u siebie w warsztacie. Innym ludziom daj odpocząć, nie tylko praca człowiek żyje....na szczęście