Wpis z mikrobloga

@kawalekpodlogi: To ty tu przyszedłeś zamiast na pw coś napisać to publicznie pod postem ciągniesz prywatną konwersacje. Co do jednego możesz mieć rację, mam niskie IQ pewnie przez nie próbowanie dopow nie jestem "w wyższym stanie świadomości" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawalekpodlogi:

nie trzeba probowac dopow zeby wiedziec jaki maja profil dzialania no ale wlasnie iq...


Aha, te IQ to u ciebie syndrom małego pipi. Widziałeś kiedyś by ktokolwiek mądry się kłócił o IQ? Ale seba po dopach IQ stonks. Ja tu kończę i nie kontynuuje.
@kawalekpodlogi:??? Przekopiowałem twoje 2 wypowiedzi komentując, że skoro raz piszesz, że hempshot dobra robota, a potem piszesz, że to jest jak dop. To ty to chyba lubisz cytując klasyka. I tu ucinam z Tb wątek. Prujesz się o nic, nawet na rozlewnie marudzisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja tera trafiłem na nowość, shoty Green Bomb i są mega, faza o wiele dłużej mnie trzyma. z rabatem mi wychodzi za stronga 71 zł i mam go na trzy razy, a extra strong za 89 zl i starcza na 4-5 razy - 20/25ml i czopa na kilka godzin i nie zamula mnie aż tak ,bardziej jak sativa działa na mnie