Wpis z mikrobloga

@hempmont: Niby z czym? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zawsze zaspokajalo mnie pół fresha, potem odkryłem bb. Bb styka 25ml i jest okiiiii xD. Jak zobaczyłem nową freshbombe po 100 ziko to odpada. Chyba że jako towar exclusive dla kolegi na uro ( ͡° ͜ʖ ͡°). To jak normalnie się pije się bociana ale na uro wypada kupić belveder. Efekt podobny ( ͡°
@Xarkses: to bylo opinia po pierwszym razie gdzie blueberry zmiotlo mnie spac. wiec tak to co napisalem i przedtem i teraz ze soba nie koliduje ale twoje niskie iq jak widac nie pozwolilo ci odpowiednio przetworzyc tego co czytasz tj. poprostu jestes za glupi zeby zrozumiec ze moc moca a efekt to cos innego i kazdy palacz chyba to rozumie ¯\_(ツ)_/¯
@kawalekpodlogi: nie spinaj tylko mówię że Twoje opinie wyglądają tak:
-Działa jak dop
-hempshot zajebiste robota!
Co do efektów się nie zgodzę, Imo hhc nie ma "efektów". Dla mnie bb ma wystarczające jak na chill relax, ale przyznam że nie lubię sie kompletnie upalać jeśli o to chodzi
@Xarkses: powiedz czego jeszcze nie zrozumiales bo wytlumaczylem jak dla debila i prosciej sie juz nie da? a na osi czasu w gwoli scislosci bylo na odwrot najpierw dobra robota bo weszla moc a pozniej ze dziala jak dop bo nie ma zadnego efektu poza moca.