Wpis z mikrobloga

Mircy bo ja sie pogubilem P za duzo tego jest :D
Zdecydowalem sie na #smartwatch. Budzet max 2000

Wymagania:
-okragly (ma wygladac jak normalny zegarek)*
-NFC (ma sie dac nim placic bez telefonu przy sobie)*
-powiadomienia z telefonu (kto dzwoni, powiadomienia z WA itp)*
-gps+"cisnieniomierz" W sensie podaje gdzie jestes, wysokosc i "warunki pogodowe"
-funkcje "prozdrowotne" (jakis monitoring snu- dziala to wogole?, tetno itp)
-dobrze trzymajaca bateria

*=must have reszta fajnie by bylo :P

Czego nie musi miec:
-tryby sportowe (typu bieganie, jedzenie na rowerze itp-sport to nie jest moje hobby. Ale liczenie krokow byloby ok :P)

Jest cos takiego przy tym calym ogromnym wyborze? Ktos ma podobne preferencje i uzywa?

Bede dzwieczny za porade :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: jeżeli ma być bardziej zegarkiem, to jakiś Garmin typu Venu 2, jeżeli chcesz coś bardziej smart, to poczytaj o nowych Galaxy Watch.

Ja właśnie zamówiłem GW5 Pro i mam zamiar używać naprzemiennie z Garminem Instinct Solar.
  • Odpowiedz
Ja właśnie zamówiłem GW5 Pro i mam zamiar używać naprzemiennie z Garminem Instinct Solar.


@Jubei: O naprzemiennosci nie ma mowy :)

Ale dzieki za tipy. Poczytam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: no ja po prostu mam zamiar GW nosić na co dzień, a Instinct to będzie mój zegarek do "brudnej roboty", na sporty bardziej ekstremalne i wyprawy w teren.

Jakbym miał kupić tylko jeden zegarek, to pewnie byłby to Galaxy Watch 5 Pro.
  • Odpowiedz
@Jubei: Jak pisalem - ja i sporty to nie do konca sie spina :P
Jak policzy kroki (czasem w robocie duzo chodze) i poda wysokosc,cisnienie (czasem w gory pojade) to juz bedzie az za dosc. Bardziej mi zalezy na funkcjach "zdrowotych" niz "sportowych".

"Uruchomilem" jeszcze kumpla (on ma w robocie "gadzeciazy" wiec popyta). Jak jego tip bedzie zgodny z Twoim to sie nie ma co zastanawiac :)
  • Odpowiedz