Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: jakie FBI? Chodzilo tylko o zabezpieczenie rozprzestrzeniania sie skazenia. Gdyby zostało to wykryte szybko, kroki odpowiednie zostały podjete, skale katastrofy mozna by bylo zmniejszyc. Odpowiedzialny jest za to PiS ktory sam wziąl na siebie ten ciężar po czajce
  • Odpowiedz
jakie FBI? Chodzilo tylko o zabezpieczenie rozprzestrzeniania sie skazenia. Gdyby zostało to wykryte szybko, kroki odpowiednie zostały podjete, skale katastrofy mozna by bylo zmniejszyc.


@Tylko_Seweryn: Rozumiem, ale nikt nie zdawał sobie sprawy. Od śniętych ryb do prawdziwego problemu trochę minęło.

To nie jest tak, jak ci sie wydaje hop-siup.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: sram na inne kraje, chodzi mi tylko o masz #!$%@?. W innych krajach LGBT naprzyklad jest respektowane, u nas pietnowane. Dalej bedziesz nas porownywal do innych krajów? Jak zle to nie tylko u nas, jak dobrze, ty tylko u mas. Typowo pisowska narracja
  • Odpowiedz
W innych krajach LGBT naprzyklad jest respektowane


@Tylko_Seweryn: Gdyby nie ich natarczywość, wpi##dalanie sie wszędzie i mówienie, że jest sie "kimś' chociaż ch0ja mnie to obchodzi, to też byłby respektowany.

Można to porównać do jehowych albo księdza przed
  • Odpowiedz
przez moje miasto rodzinne płynie teraz zatruta rzeka, pada ekosystem a tacy jak ty będą to jeszcze kwestionowali. Pluje na was


@Tylko_Seweryn: No ty byś sobie poradził tym problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i co ty pi##dolisz o ekosystemie? Jako ludzie jesteśmy z##bani i zanieczyszczamy środowisko, ale natura i tak odbiera co swoje.

Już tak nie sraj pod siebie.
  • Odpowiedz