Wpis z mikrobloga

@jestembordo: Doładowałem jakieś 13 godzin temu.Czas dotarcia nie wiem:-( Doładowuję tak konto od paru lat i nigdy więcej niż 5 minut nie czekałem.Tak jak pisałem wcześniej z konta bankowego kasa wyszła a w statusie zamówienia jest napisane: Status płatności: oczekiwanie na potwierdzenie płatności

Status zasilenia: niezrealizowane
@serial28: też się tym denerwowałem i od razu napisałem do heyah, otrzymałem coś takiego:

Witam

dziękuję za korespondencję. Sprawdziłam doładowanie które Pan zlecił i obecnie oczekujemy na potwierdzenie wpłaty z Dialcom. Jeżeli wpłata zostanie potwierdzona - doładujemy konto, jeżeli w ciągu 3 dni nie otrzymamy potwierdzenia z Dialcom, transakcję anulujemy. W razie potrzeby podaję również kontakt do firmy dialcom:

Biuro Obsługi Klienta Dialcom: serwis@przelewy24.pl

INFOLINIA: 801 00 33 24

Mam nadzieję,
@serial28: Miałem to samo z Orange. Jak doładowuję Playa, kasa na koncie pojawia się max 2 minuty po przelewie. Ja doładowywałem zawsze Orange, to trwało max 5 minut, a ostatnio (jakoś na początku grudnia) doładowałem ok. godz. 17, kasa na koncie była o 21 następnego dnia.

Może mają jakiegoś laga, musisz czekać, bo przy niedzieli i tak nic nie załatwisz.