Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#holandia
Wczoraj pod moja nieobecnosc przyszla do mnie paczka. Zostawili info ze mnie nie bylo i ze paczka jest u sasiada. Sasiad twierdzi ze nic nie odbieral. Mial ktos taka sytuacje? Paczka wyslana przez post nl. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdazylo. Pytalem innych sasiadow ale nikt nic nie wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@pluktrux: Miałam taką sytuację z laptopem. Tylko, że sąsiad mieszkał 130 metrów dalej, a ja mieszkam w bloku z 12 mieszkaniami. Mam też innych sąsiadów bliżej.

Wg. kuriera została wysłana do tamtych sąsiadów, sąsiad nic nie wie, dzwonię do PostNL w ramach wyjaśnienia - mówią mi tylko, że wg. kuriera powinna być tam i żebym poszła do tych sąsiadów jeszcze raz, a jak nie mają to chodziła po innych sąsiadach
  • Odpowiedz
@DeoMondeo: nic dziwnego skoro paczki dostarczają ciapaci, sam raz miałem problem z zaginioną paczką. Po napisaniu do post nl na drugi dzień z rana ciapparito z paczką szybko przyleciał. Cyrk na kółkach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pluktrux: ja miałem niedawno sytuację, że kurier zostawi notkę 'paczka u sąsiada' i że niby ja mam chocić od drzwi do drzwi i szukać XD zapytałem tylko najbliższego sąsiada - nie ma, opisałem sytuację sprzedawcy, oddał hajs
  • Odpowiedz