Wpis z mikrobloga

może walczyć o możliwość spłaty kredytu po wojnie za swoją zburzoną klitkę XD


@CM711: Gdy bank podwyższa mi 4 raz ratę w tym roku moim honorem jest stanąć w jego obronie ;)
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR:

Akurat ja rozumiem uciekających i według mnie nie ma nic w tym złego.

Jesteś singlem lub twoja rodzina zdąży bezpiecznie wyjechać z kraju. Po co ktoś miałby umierać? Za co? Za kawałek ziemi z kredytu czy może za nic, jeśli nie masz
  • Odpowiedz
  • 0
@Czoko_Tubka przyjmijmy ze kraj w którym mieszkasz to Twój dom. To, że przyszedł do niego gosc (PIS) i nasrał na środku pokoju to nie wina Twojego domu, tylko tego #!$%@? gościa. Należy pozbyć się problemu a nie wyprowadzać z domu
  • Odpowiedz
@CM711: a co to ma wspolnego ile magazynkow wystrzelalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakos ludzie na Ukrainie nie mieli zadnego doswiadczenia a pierwszego dnia poszli do armii i sluza po dzis dzien. Jedyna osoba ktora sie napiela to Ty tu jestes. Tak bardzo Cie boli ze chce bronic swojego kraju ruska onucom.
  • Odpowiedz
@CM711: A no i nie powiedzialem ze dostawali bron pierwszego dnia wojny. Aczkolwiek w sumie byly przypadki ze tak bylo. Ale niewazne. Jesli bedziesz chcial w trakcie konfliktu wyjechac to wyjedziesz i dla mnie tez to jest zrozumiale.
  • Odpowiedz