Wpis z mikrobloga

To niesamowite jak niewiele czasu musiało upłynąć, żeby nierówne traktowanie konserwy i neuropy które opisałem w tym komentarzu znow miało miejsce. Ledwo dwa dni wystarczyły, żeby okazało się, że @Kryspin013 piszący do mnie "wmawiaj sobie bajkopisarzu" znow nie miał racji.

@Sail_and_boats zwrócił uwagę, że moderacja usunęła całe znalezisko za jedno obraźliwe określenie w tytule a autor dostał bana. Napisałem mu wtedy, że kto inny za podobne zachowanie skończyłby ze zmianą tytułu. I tak się właśnie stało xD
Znalezisko z obraźliwym określeniem w tytule dostało... nowy tytuł.. Obydwa użyte określenia w standardach moderacji zostały wymienione jako niedozwolone tuż obok siebie. Dlaczego więc za jedno grozi ban, a za drugie nie? Odpowiem wam. Bo za pierwszym razem określenie dotyczyło libka, a za drugim razem konserwy. Czyli zgodnie z zasadą "przestań szkalować neoliberałów". #pdk xD

#wykop #moderacjacontent #polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #bekazpisu
L3stko - To niesamowite jak niewiele czasu musiało upłynąć, żeby nierówne traktowanie...

źródło: comment_1660304713K9nVAn7FzYiKxq0kde5p4Q.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@L3stko: Ale ty udajesz głupiego czy jak że nie widzisz różnicy? "Beka z prawaków" jest dla ciebie równoważne do nazywanie kogoś kretynką?
  • Odpowiedz
@Devhar: wcale nie szkoda. Nie raz i nie dwa pisał bzdury, które nie były prawdą. Jak chociażby w tym przypadku. Szkoda więc czasu na dyskusje z nim. Tym bardziej, że nie potrafi zachować kultury wypowiedzi.
  • Odpowiedz