Wpis z mikrobloga

Na głównej z płomieniem znalezisko w którym neur0pa w komentarzach znowu manipuluje, sugerując że śmierć ciężarnej jest skutkiem tzw. zakazu aborcji. To nic, że w treści linkowanego artykułu nie ma ani słowa o aborcji. Artykuł dotyczy przebiegu leczenia i decyzji lekarza - a właściwie jej braku - o nieusunięciu obumarłego płodu. Drogie neur0pki, przepisy mówią, że jeśli zagrożone jest życie lub zdrowie ciężarnej - można przerwać ciążę i usunąć żywy płód a co dopiero obumarły. Zamiast skupić się na uprawianiu propagandy i zupełnie nieuzasadnionego hejtu na nielubianej partii i religii (tag ♯bekazkatoli), lepiej podyskutujcie, czy aby na pewno lekarz jest fachowcem.

Tkanki martwego płodu pozostające w organizmie matki to ogromne niebezpieczeństwo dla jej życia. Zatruwają organizm, a nieusunięte przez dłuższy czas prowadzą do sepsy. [1]


Lekarz powinien wiedzieć, że martwy płód w organizmie pani Justyny może doprowadzić do sepsy. Na co czekał?

Po drugie pani Justyna przeszła już dwie cesarki, a po cc raczej nie praktykuje się rozwiązywania kolejnych ciąż metodą naturalną.

W całej sprawie powinno się więc skupić na ocenie postępowania lekarza, a nie na przepisach aborcyjnych, które nie mają tu żadnego zastosowania. Chyba że nie chodzi o fakty, a o polityczną propagandę. ¯\_(ツ)_/¯

#aborcja #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka #konfederacja #4konserwy

[1] https://zdrowie.radiozet.pl/Ciaza-i-dziecko/Ciaza-i-porod/Obumarcie-plodu-dlaczego-dziecko-umiera-w-lonie-matki-przyczyny-objawy
L3stko - Na głównej z płomieniem znalezisko w którym neur0pa w komentarzach znowu man...

źródło: comment_16602916778KQhiC8hOK4rvNLubHHP95.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
To nic, że w treści linkowanego artykułu nie ma ani słowa o aborcji.


Zjadłem "zakazie" a nie mogę edytować. Nie ma ani słowa o zakazie aborcji.
  • Odpowiedz
Lekarz powinien wiedzieć, że martwy płód w organizmie pani Justyny może doprowadzić do sepsy. Na co czekał?


@L3stko: aż doprowadzi do tej sepsy, zgonie z zakazem aborcji którego bronisz

W całej sprawie powinno się więc skupić na ocenie postępowania lekarza, a nie na przepisach aborcyjnych


@L3stko: oczywiście że tak będa pisowcy robić całkowicie pomijając winnych tej tragedii czyli pis i ich przybudówkę od zamordyzmu światopoglądowego czyli konfederację
  • Odpowiedz
W całej sprawie powinno się więc skupić na ocenie postępowania lekarza, a nie na przepisach aborcyjnych


@L3stko: o w tym, starając się zrzucić winę na lekarza po czym kłamiesz w obronie zakazu aborcji:

które nie mają tu żadnego zastosowania
  • Odpowiedz
@Deska_o0: typie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ta sprawa nie ma nic wspólnego z zakazem aborcji, o który toczy się spór. TK zakazał przerywania ciąż płodów z wadami rozwojowymi. Opisywana sprawa pani Justyny nie była takim przypadkiem. W sprawie pani Justyny chodzi o operacyjne usunięcie obumarłego płodu, który zagrażał jej zdrowiu.

Wychodzi na to, że jesteś jednym z tych o których piszę we wpisie, zabierasz głos bez zrozumienia istoty sprawy.
  • Odpowiedz
typie potrafisz czytać ze zrozumieniem?


@L3stko: tak, bronisz zakazu aborcji i starasz się zrzucić jego winę przy śmierci tej kobiety na lekarza, a każdego kto się nie zgadza wyzywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powtarzam: kłamiesz!

@L3stko: to że napiszesz że czarne jest białe nie znaczy ze takie sie stanie, albo że ktokolwiek w to uwierzy, zwłaszcza że fakty temu przeczą, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@L3stko: Przecież Ty też na pewno rozumiesz, że dziwnym trafem ta "niekompetencja lekarzy" w tych sprawach zawsze występuje po zakazu aborcji. Dodatkowo to sytuacja, która pojawia się w dosłownie każdym kraju, który takie prawo ma.

Chociaż z drugiej strony może racja. Lekarze automatycznie po zaostrzeniu prawa stają się głupi i nie wiedzą jak postępować.
  • Odpowiedz
@vrim: nic takiego nie napisałem, nie wiem dlaczego uważasz że odniose się do twoich urojeń które próbujesz mi przypisać, pisałem o narzucaniu własnych guseł innym w świeckim kraju
  • Odpowiedz
To w Polsce działa Policja Myśli? Coś przegapiłem?


@vrim: zdumiewa mnie bezmyślność ludzi, którzy aby bronić "swoich" będą robić z siebie debili i udawać, że nie wiedzą o co chodzi.
Skoro musisz się skompromitować żeby bronić swoich racji, to znaczy że nie masz racji.
  • Odpowiedz