Wpis z mikrobloga

@Loginsrogim: ja tylko dodam ze jest taka instytucja jak wojewódzki inspektorat ochrony środowiska i jak kiedyś zgłosiliśmy ze zakład produkcyjny w ch%ja leci, to musiałem babie zasugerować żeby zebrali próbki, a kary? Jakie kary! My nic nie mozeemyyyy plaku plaku…

Mam wrażenie ze to tak ma wyglądać ta sprawa całej ekologii w tym kraju, a raczej jej braku…
Przecież wysypiska śmieci opłaca się nadal podpalać.. przypadeg?! Niesondzem… ( ͡º ͜
@Loginsrogim: bo kula ziemska jest nachylona na zachód czyli w lewo czyli płynące skażone substancje będąc cięższymi od wody naturalnie kierują się ku niemieckiemu brzegowi odry przez co tam jest a u nas nie ma żadnego skażenia. Elo bingo, sprawa rozwiązana, poproszę medal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kajak98:

taka instytucja jak wojewódzki inspektorat ochrony środowiska i jak kiedyś zgłosiliśmy ze zakład produkcyjny w ch%ja leci, to musiałem babie zasugerować żeby zebrali próbki, a kary? Jakie kary! My nic nie mozeemyyyy plaku plaku…


Ale jak dajmy na to chcesz odkupić ze złomowiska silnik elektryczny, żeby tanio go mieć i nie zwiększać zatrucia środowiska emisjami potrzebnymi na wyprodukowanie nowego to ooo, karry pół bańki bo nielegalny handel ODPADAMI XD
Wojewódzki