Wpis z mikrobloga

"Nigdy nie zapominaj, że twoim ostatecznym celem w Kurast jest zmefować. Starożytni horadrimowie uwięzili Pana Nienawiści w wieży strażniczej, która znajduje się w murach Miasta Świątyń - Travincal."
"Ach... to Oko Khalima! Tylko ono może pokazać prawdziwą ścieżkę prowadzącą do zmefowania!"
"To wspaniałe zrządzenie losu! W mózgu Khalima zawarta jest wiedza o mefowaniu."
"Udało ci się znaleźć Serce Khalima, które wciąż przepełnione jest odwagą, by zmefować."
#diablo2resurrected #diablo2
  • 5
@oran: No niestety nie znają, prawdopodobnie dlatego że zamiast słuchać Caina to wolą mefować xD

a od czasu d2r albo nawet przed ja i tak gram po angielsku. Zaskoczyło mnie, że polski aktor głosowy Caina umarł dopiero 20 lat po wyjśviu gry - już wtedy brzmiał jak totalny staruszek robiący pod siebie
@ForestTurtles: podobno na hellu dobrze jest mefować jak się chce HoZ wydropić, mnie by się bardzo przydała ta tarcza. Ale ja niebardzo mam MF gear. Taki paradoks - trzeba i mefować i emefić xDDDD

Ogólnie granie na single playerze solo self found to katorga, dobrze że chociaż jest teraz dzielony stash i można się dzielić znaleziskami :c