Wpis z mikrobloga

Ok, pora na moje #mirkowyzwanie. Miałem do wyboru następujące zadania:

1. Naucz się grać czegoś prostego na dowolnym instrumencie.
2. Stwórz program wycieczki po swojej miejscowości/okolicy. Możliwe, że miejsce, w którym wcale nie jest nudne, co udowodnisz swoim programem wycieczkowym.
3. Nagraj wakacyjny timelapse.

Wybrałem 3 opcję ponieważ nigdy nie nagrywałem timelapse'a i chciałem zobaczyć z czym to się je. Miałem okazję zrealizować 100% wakacyjny klimat w połączeniu z wodą i szukałem inspiracji co mógłbym na tym filmie pokazać. Nie chciałem np. nagrywać obcych ludzi, więc wykorzystałem sprzyjającą pogodę i nagrałem podróż łódką w stronę zachodu słońca. Czekałem do ostatniego dnia chociaż film miałem nagrany chwilę wcześniej, bo liczyłem, że może uda się nagrać coś ciekawszego.

Czy jestem zadowolony z mojego "dzieła"? Nie do końca, fajnie wygląda początek filmu, natomiast wyszedł brak doświadczenia z nagrywania takich filmów, ponieważ dalsza część chyba nie do końca nadawała się do przedstawienia w ten sposób. W każdym razie zadanie wykonane, po drodze były jakieś mnie udane testy żeby zobaczyć jak się robi nagrania timelapse. Możliwe, że zdobyta wiedza kiedyś się do czegoś przyda.
meql - Ok, pora na moje #mirkowyzwanie. Miałem do wyboru następujące zadania:

1. N...
  • 3