Wpis z mikrobloga

@adelek192 Co? Normalne że sobie będą promować na streamach swój kanał i zapraszać na niego ludzi. Śmieszne że piszesz że kanał się skończył, mimo iż narazie jest drugi film. Nagrywanie z innymi influ? Tam jest Boxdel, który się trzyma z nimi. Może im zawsze pomóc.

Musisz mieć nudne życie by oceniać po dwóch filmach że ktoś nie ma pomysłu na siebie
  • Odpowiedz
  • 1
@Jozek1: patrząc na to ze #!$%@? pieniądze swoich rodziców dzieciaczku na bukmacherze to coś czuje ze nie powinieneś oceniać czyjegoś życia XD a poza tym gościu jak już chwalisz się projektem i tym jakie robi zajebiste wyświetlenia to #!$%@? go na stream i mówisz ze za dana liczbę łapek np 1000 będą w coś grać? XD a jak już musza prosic boxdela o nagranie na drugi odcinek kanału to chyba coś
  • Odpowiedz
@adelek192

Nie oglądam ich streamów, w ogóle nie siedzę na Twitchu. Po prostu dziwi mnie że po dwóch filmach oceniasz że ktoś nie ma pomysłu na siebie i że kanał się skończył.

Co do bukmacherki. Mam 18 lat, mam swoje pieniądze. W wolnych chwilach obstawie sobie meczyk. Mogę nawet powiedzieć że z wygranych pomagam rodzicom, a ty pewnie pasozycie siedzisz przed komputerem i czekasz na rozpoczęcie roku szkolnego
  • Odpowiedz
  • 0
@Jozek1: jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał ze wnioskuje ze maja #!$%@? pomysł na kanał jak musza już nagrywać z influ, a jak masz 18 lat to nic nie zmienia bo nadal chodzisz do szkoły glabie XD i jeśli grasz na bukmacherce za swoje pieniądze to ci jeszcze bardziej gratuluje tepaku #!$%@? swojej własnej kasy myśląc ze coś zarobisz :)
  • Odpowiedz