Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabelki, pytanie takie mam, da się jakoś sprawdzić ile krwi już się oddało? Jak byłem ostatnio(bynajmniej nie pierwszy raz) to na tej karteczce co się przed wyjściem oddaje miałem napisane "dawca pierwszorazowy" czy coś takiego, i miałem rozkminę, czy ktoś tam w wuja nie leci, i mi nie zliczy tego pobrania. Ktoś coś?

#krew #oddawaniekrwi #rckik
Pobierz Zgrywajac_twardziela - Mirasy, Mirabelki, pytanie takie mam, da się jakoś sprawdzić i...
źródło: comment_1660219745skHX0Er4WedGTqAOXYRK07.jpg
  • 11
@Zgrywajac_twardziela: ilość oddanej krwi jest w systemie, najlepiej zgłosić się osobiście i zapytać, muszą udzielić takiej informacji
jest taki kruczek że każdy RCKiK ma osobny system i od każdego musisz uzyskać informacje osobno

W RCKIK powinieneś poprosić o wyrobienie legitymacji honorowego dawcy. Wtedy każdorazowo przy oddaniu krwi masz udokumentowane oddanie.


@Lingx: tych legitymacji już chyba nigdzie nie wydają

Pani mi powiedziała, że to dopiero dają jak ileś tam się odda
@KrwawyBot:

@Zgrywajac_twardziela: mówiła o legitymacji Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wydawanej przez PCK a @Lingx o legitymacji Honorowego Dawcy Krwi wydawanej przez RCKiK

A nie no, to taka podstawowa legitymacja nadal jest, ale to zwykły plastik z danymi, i nic w niej ma odnośnie donacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pani pewnie mówiła tak jak piszesz, o tej późniejszej. W każdym razie to pewnie jest tak jak pisze